Elizabeth Debicki jako księżna Diana w "The Crown". Zobaczcie zakulisowe zdjęcia z planu 5. sezonu serialu

"The Crown" (Fot. Netflix)

Niedawno ruszyły zdjęcia do 5. sezonu "The Crown". Netflix podzielił się już zdjęciem nowej królowej – teraz fani wypatrzyli na planie Elizabeth Debicki. Jak aktorka prezentuje się w roli Diany?

Po wielu miesiącach oczekiwania prace na planie 5. sezonu "The Crown" wreszcie się rozpoczęły. Netflix z tej okazji podzielił się zdjęciem Imeldy Staunton, która zastąpi Olivię Coleman w roli królowej Elżbiety II. W sieci pojawiły się również zdjęcia z planu – fani wypatrzyli na nich Elizabeth Debicki, która wcieli się w księżnę Dianę.

The Crown sezon 5 – Elizabeth Debicki jako księżna Diana

Jak donosi People, na fanowskich kontach w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się zdjęcia Elizabeth Debicki w roli Diany. Aktorka znana m.in. z "Nocnego recepcjonisty" przejmie pałeczkę po Emmie Corrin.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Crown — Brasil. (@thecrownfas)

5. sezon "The Crown" będzie niezwykle trudny i dramatyczny – pokaże ostatnie chwile Diany przed tragiczną śmiercią. Emma Corrin, poprzednia odtwórczyni Diany podczas rozmowy z Vulture powiedziała, że ma dla  Debicki kilka wskazówek:

– Zrób to po swojemu. Załóż klapki na oczy, chroniące przed resztą świata i presją. Chwyć się rzeczy, które do ciebie przemawiają, z którymi się utożsamiasz albo które rozumiesz. I zawsze ufaj scenariuszowi. On cię nie zawiedzie – radziła aktorka.

W 5. sezonie "The Crown" zmieni się cała główna obsada serialu. Lesley Manville ("Mum") zagra księżniczkę Małgorzatę, a Jonathan Pryce ("Gra o tron") wcieli się w postać księcia Filipa. Książę Karol zostanie sportretowany przez Dominica Westa ("The Affair"). W 5. sezonie zobaczymy również m.in. Olivię Williams ("Odpowiednik") jako Camillę Parker-Bowles i Jonny'ego Lee Millera ("Elementary") w roli premiera Johna Majora.

Data premiery nie jest znana. Nowe odcinki zobaczymy prawdopodobnie dopiero w 2022 roku.

The Crown jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA