Carla Limbrey namiesza w 3. sezonie "Outer Banks"? Elizabeth Mitchell komentuje cliffhanger z finału 2. serii

"Outer Banks" (Fot. Netflix)

W 2. sezonie "Outer Banks" oprócz kolejnych przygód powitaliśmy również nowych bohaterów. Co na temat cliffhangeru z finału ma do powiedzenia Elizabeth Mitchell, serialowa Carla Limbrey?

Młodzieżowy serial "Outer Banks" niedawno powrócił z wyczekiwanym 2. sezonem. Szczególnie wiele działo się w ostatnich odcinkach – dowiedzieliśmy się, że ojciec Johna B (Chase Stokes) żyje i przebywa na Bahamach. Wielu widzów zaskoczyło, że najwidoczniej jest on powiązany z Carlą Limbrey, która w nowych odcinkach nieźle namieszała w życiu głównych bohaterów. Co do powiedzenia o swojej postaci ma Elizabeth Mitchell?

Outer Banks – Elizabeth Mitchell o swojej roli

Carla Limbrey była antagonistką w 2. sezonie "Outer Banks". Kobieta cierpi na tajemniczą chorobę i wierzyła, że całun znajdujący się w złotym krzyżu Santo Domingo (należącym do rodziny Pope'a), pozwoli jej pokonać śmierć. Limbrey wielokrotnie groziła głównym bohaterom – więc tym większym zaskoczeniem okazała się jej znajomość z Big Johnem (Charles Halford).

Aktorka rozmawiała na ten temat z Cheat Sheet i jak przyznała, udział w finałowej scenie był zaskoczeniem także dla niej:

– To było niesamowite [być częścią tego]. Nie wiedziałam o tym, dopóki nie zaczęliśmy kręcić, dlatego czułam ciarki. To był ogromny prezent i byłam podekscytowana – powiedziała.

outer banks carla limbrey co dalej

"Outer Banks" (Fot. Netflix)

Showrunnerzy serialu potwierdzili, że Carla Limbrey i Big John mają wspólną przeszłość. Czy to oznacza, że ta bohaterka pojawi się w potencjalnym 3. sezonie "Outer Banks"? Elizabeth Mitchell jest jak najbardziej na tak:

– Jeśli poproszą, to będę tam. Pewne jest to, że kocham tych ludzi – powiedziała.

Netflix nie ogłosił decyzji dotyczącej 3. sezonu – biorąc pod uwagę popularność serialu, szanse są całkiem spore. W oczekiwaniu na nowe informacje, zachęcamy do zapoznania się z pytaniami, które mamy po finale.

2. sezon Outer Banks jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA