5 pytań, jakie mamy po finale 2. sezonu "Outer Banks". Co może nas czekać w 3. sezonie?

"Outer Banks" (Fot. Netflix)

2. sezon "Outer Banks" był pełen emocji. Dostaliśmy odpowiedzi na kilka pytań, ale na ich miejscu pojawiły się nowe. Oto 5 pytań, na które chcemy poznać odpowiedź. Uwaga na spoilery!

Bohaterowie "Outer Banks" nie mogą narzekać na nudę. Miłosne zawirowania, pościgi oraz wybuchy – i to dosłownie. Chociaż na razie nie wiadomo, czy produkcja zostanie przedłużona, cliffhanger z finału 2. sezonu aż o to prosi. Nim Netflix ogłosi decyzję w sprawie potencjalnego 3. sezonu – finał pozostawił nas z kilkoma pytaniami.

1. Czy dowiemy się więcej o Big Johnie?

Największą niespodzianką tego sezonu było to, że ojciec Johna B (Chase Stokes) tak naprawdę żyje. Retrospekcje ukazały, że Ward wrzucił (jak się okazało – jedynie nieprzytomnego) mężczyznę do wody. Jak wiadomo, Big John w bardzo złym stanie trafił na bezludną wyspę i zostawił na kompasie wskazówkę dla syna. Co dalej się z nim działo? I w czyim domu przebywa?

outer banks sezon 3 pytania

"Outer Banks" (Fot. Netflix)

2. Co zrobi ojciec Johna B w 3. sezonie Outer Banks?

Co takiego planuje Big John (Charles Halford)? I dlaczego od razu nie skontaktował się z synem? Ostatnie sceny finałowego odcinka sugerowały, że bohater połączy siły z Carlą Limbrey (Elizabeth Mitchell) by wspólnie położyć kres działalności Warda Camerona (Chip Esten). Showrunnerzy potwierdzili, że ta dwójka ma wspólną przeszłość – co może oznaczać, że dowiemy się więcej o losach Big Johna. Przypomnijmy ich słowa:

– To tam jest. W ciągu sezonu pojawia się kilka wzmianek o Limbrey. Ona była w pewien sposób powiązana z Big Johnem w przeszłości, dlatego zdecydowanie pójdziemy w tę stronę – powiedział Jonas Pate.

3. Outer Banks sezon 3: Czy Płotki wrócą do domu?

W finale główni bohaterowie – wraz z nową Płotką w załodze – znaleźli się na Karaibach. Całe Outer Banks poszukuje zaginionych, jednak biorąc pod uwagę ich skłonność do wpadania w tarapaty, powrót do domu nie będzie prosty. Możliwe również, że Ward będzie deptać ich po piętach, chcąc zemścić się za wydarzenia na statku. Płotki wiedzą wszystko o nielegalnych działaniach Warde'a i Rafe'a, są idealnymi świadkami – a to oznacza, że bezpośrednio mu zagrażają.

outer banks sezon 3 pytania

"Outer Banks" (Fot. Netflix)

4. Outer Banks sezon 3: Kiara i JJ będą razem?

Fani od 1. sezonu zauważyli chemię pomiędzy Kiarą (Madison Bailey) i JJ-em (Rudy Pankow). Chociaż między bohaterami nie doszło do romantycznych scen, nie da się ukryć, że dziewczyna naprawdę dba o chłopaka, co pokazała m.in. podczas konfrontacji z jego ojcem. Odtwórcy ról sugerują, że JJ i Kiara to otwarty temat i wątek, który mógłby zostać rozwinięty, jednak bohaterowie muszą najpierw odkryć samych siebie, co podkreślał Rudy Pankow:

– On może czuć się odstawiony nieco na bok, na zasadzie: "Co się tutaj dzieje?". Myślę, że w 2. sezonie JJ koncentruje się zadbaniu o bezpieczeństwo oraz swego rodzaju zadośćuczynienie. Tak, jest wiele innych rzeczy, które pochłaniają jego myśli. Uważam, że będzie czas na tę rozmowę [o JJ i Kiarze], ale jeszcze nie teraz, ponieważ jest mnóstwo innych spraw, z którymi ma do czynienia – skomentował.

5. Czy Warda i Rafe'a dosięgnie sprawiedliwość?

Zarówno Ward, jak i Rafe mają wiele na sumieniu. Morderstwa, nielegalne interesy – Ward próbował zabić nawet własną córkę, Sarę (Madelyn Cline). Mężczyźni jednak wciąż wymykają się wymiarowi sprawiedliwości. Dodatkowo, Rafe – nieświadomy czynu ojca – obiecuje mu, że odnajdzie Sarę. Ostatnia scena finałowego odcinka wskazuje na to, że do akcji włączą się Big John i Carla Limbrey. Czy będą chcieli położyć kres działalności ojca i syna raz na zawsze?

2. sezon Outer Banks jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA