4. sezon "Virgin River" z opóźnieniem? Netflix wciąż nie ogłasza zamówienia, a fani już zgadują datę premiery

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Fani i ekipa "Virgin River" znaleźli się w ciekawej sytuacji: wszyscy wiedzą, że będzie 4. sezon, choć oficjalnie nie ma na ten temat nic. Czy Netflix milczy, bo chce mocno opóźnić datę premiery?

Mija miesiąc od premiery 3. sezonu "Virgin River" i fani już wypatrują informacji o nowych odcinkach. Zwłaszcza że mowa o bardzo popularnym serialu, który zakończył się kilkoma mocnymi cliffhangerami, dotyczącymi Mel, Jacka i ich potencjalnego dziecka, a także Hope, Brady'ego i innych osób. Co dalej i czy będzie sezon 4?

Virgin River: Zdjęcia do 4. sezonu już się rozpoczęły?

Według serwisu Showbiz Cheat Sheet 4. sezon "Virgin River" jak najbardziej będzie, ale może się dość znacząco opóźnić. Sytuacja jest o tyle dziwna, że Netflix nie ogłosił nadal zamówienia i milczy w sprawie rozpoczęcia produkcji. Jednocześnie w branżowych periodykach zostało podane, że zdjęcia do nowych odcinków miały rozpocząć się w Vancouver w Kanadzie 28 lipca, a zakończenie planowane jest na na 30 listopada – przy założeniu, że epidemia COVID-19 nie stanie na przeszkodzie.

Virgin River sezon 4 kiedy premiera

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Czyli ekipa najprawdopodobniej już pracuje na planie 4. sezonu, tylko musi milczeć na ten temat. Tim Matheson, serialowy Doktorek, tak komentował całą sytuację w lipcu w rozmowie z Radio Times:

– Cóż, Netflix milczy na ten temat – po prostu waham się powiedzieć cokolwiek, co mogłoby ich zdenerwować. Z tego co rozumiem to [początek zdjęć] nastąpi już lada dzień.

Virgin River: Czy 4. sezon serialu będzie opóźniony?

Skoro zdjęcia do 4. sezonu "Virgin River" prawdopodobnie już ruszyły, to kiedy jest szansa na premierę? Wśród fanów i w serwisach popkulturowych trwa zgadywanka. Według Netflix Life nowe odcinki możemy zobaczyć już w maju 2022 roku.

Jeśli kierować się długością dotychczasowych przerw między sezonami, a także tym, ile czasu zwykle upływa między końcem zdjęć a premierą serialu na Netfliksie, maj wygląda jak prawdopodobna opcja. Inni jednak twierdzą, że poczekamy dłużej, bo nowy sezon powstaje w warunkach pandemii i związanych z nią ograniczeń, więc coś może pójść nie tak. Według Cheat Sheet przy opóźnieniu powinniśmy spodziewać się premiery 4. sezonu "Virgin River" w sierpniu 2022 roku.

Virgin River sezon 4 kiedy premiera

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Tak czy inaczej, pytania po 3. sezonie "Virgin River" raczej nie pozostaną bez odpowiedzi. Zarówno obsada serialu, jak i showrunnerka Sue Tenney chętnie zdradzają spoilery odnośnie tego co dalej. Przykładowo Tenney ujawniła ostatnio plany na wątek Hope w 4. sezonie.

Virgin River jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA