Królowa Elżbieta wypływa w rejs, czyli 5. sezon "The Crown" na zdjęciach zza kulis. Zobaczcie sami!

"The Crown" (Fot. Netflix)

Trwają prace na planie 5. sezonu "The Crown", a w sieci pojawiają się pierwsze zdjęcia zza kulis. Jak w roli członków rodziny królewskiej prezentuje się nowa obsada?

Netflix niedawno podzielił się zdjęciem Imeldy Staunton, która zastąpi Olivię Colman w roli królowej Elżbiety II. Prace na planie 5. sezonu w końcu ruszyły, a w sieci z dnia na dzień pojawia się coraz więcej materiałów zza kulis. Fani wypatrzyli m.in. Elizabeth Debicki, która wcieli się w księżnę Dianę.

The Crown sezon 5: Obsada na zdjęciach zza kulis

Jak donosi serwis The Northern Scot, ekipa kręciła też w Moray w okolicach latarni Covesea oraz na plaży Lossiemouth. Na zdjęciach widoczna jest m.in. Imelda Staunton oraz aktorzy, którzy prawdopodobnie zagrają postacie księżniczki Anny i jej męża, Timothy'ego Lawrence'a. Przypuszczenia biorą się m.in. stąd, że księżniczka Anna była wielką miłośniczką latarni morskich.

Zajmujący się netfliksowymi produkcjami What's on Netflix również dodał parę zdjęć zza kulis, na których obsada znajduje się na statku.

Jak wiadomo, w 5. sezonie "The Crown" zmieni się cała główna obsada serialu. Lesley Manville ("Mum") zagra księżniczkę Małgorzatę, a Jonathan Pryce ("Gra o tron") wcieli się w postać księcia Filipa. Książę Karol zostanie sportretowany przez Dominica Westa ("The Affair"). W 5. sezonie zobaczymy również m.in. Olivię Williams ("Odpowiednik") jako Camillę Parker-Bowles i Jonny'ego Lee Millera ("Elementary") w roli premiera Johna Majora.

Data premiery nie jest znana. Nowe odcinki zobaczymy najprawdopodobniej dopiero w 2022 roku.

The Crown jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA