Ekipa "Domu z papieru" na plakatach z finałowej serii. Przed nami pot, krew i łzy – to będzie prawdziwa wojna!

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

W tym roku Profesor i jego gang po raz ostatni zawitają na naszych ekranach. Premiera 5. sezonu "Domu z papieru" zbliża się wielkimi krokami – zobaczcie, jak wyglądają bohaterowie na plakatach.

"Dom z papieru" powróci za niecały miesiąc. Pierwszą część finałowej serii obejrzymy na platformie już 3 września, zaś premiera drugiej planowana jest na 3 grudnia 2021 roku. Netflix podzielił się plakatami promującymi 5. sezon.

Dom z papieru sezon 5 – plakaty z bohaterami

Na plakatach znajdują się główni bohaterowie. Biorąc pod uwagę tło, na którym się znajdują, a także widoczną na ich twarzach krew, kurz i zmęczenie – możemy spodziewać się naprawdę zaciętej walki. W 5. sezonie "Domu z papieru" gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii już od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich.

Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

W serialu ponownie wystąpią Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Itziar Ituno (Lizbona), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia) oraz Pedro Alonso (Berlin). Dołączą do nich nowi w obsadzie Miguel Ángel Silvestre ("Sense 8") i Patrick Criado ("Wielka hiszpańska rodzina").

Wybuchowy zwiastun 5. sezonu "Domu z papieru" znajdziecie tutaj. Polecamy też fanowskie teorie na temat tego, kto zginie w finałowych odcinkach.

Dom z papieru sezon 5A – premiera 3 września na Netfliksie

REKLAMA