Powrót "Seksu w wielkim mieście" rozpocznie się od pogrzebu. Czy w ten sposób pożegnamy się z Samanthą?

"Seks w wielkim mieście" (Fot. HBO)

Powrót "Seksu w wielkim mieście" budzi ogromne emocje – szczególnie że zabraknie w nim Kim Cattrall, czyli serialowej Samanthy. Nowe plotki sugerują, że postać zostanie uśmiercona!

"Seks w wielkim mieście" powróci w formie limitowanego serialu "And Just Like That...". Kim Cattrall, czyli serialowa Samantha odcięła się od "Seksu..." grubą kreską i nie zobaczymy jej w produkcji HBO Max. Chociaż szef HBO zasugerował, by nie kierować się plotkami o śmierci bohaterki – ponieważ zdarza się, że przyjaźnie po 50-tce "po prostu zanikają" – wycieki z planu stawiają sprawę w innym świetle.

Seks w wielkim mieście – Samantha jednak umrze?

Jak donosi serwis Showbiz Cheat Sheet, plotki rozpoczęły się od nagrania na Tik-Toku i nowych zdjęć z planu. Na udostępnionych materiałach widać żałobników.

– Szedłem ulicą w Nowym Jorku, zobaczyłem ogromny tłum i zorientowałem się, że kręcą "Seks w wielkim mieście". Ale wszyscy są ubrani na czarno. Czy to z powodu pogrzebu Samanthy? – pyta autor nagrania.

@klinetimeSamantha Jones can never die 🥺♬ Sex and the City (Main Theme) - TV Sounds Unlimited

Głos zabrał także anonimowy informator brytyjskiego tabloidu "The Daily Mail", według którego już w pierwszym odcinku będzie mieć miejsce pogrzeb – i to naprawdę ważnej postaci.

– To obecnie jest ściśle tajne, ponieważ produkcja właśnie się rozpoczęła. Ale w pierwszym odcinku fanom opadną szczęki ze względu na wątek, w którym jedna z ważnych postaci umiera. Ci, którzy wiedzą, mówią o tym "wielka śmierć". Ale błagano nas, byśmy nie ujawniali żadnych innych informacji, ponieważ HBO chce, aby to był jeden z punktów promocji w czasie premiery – powiedział informator.

Seks w wielkim mieście – to nie pogrzeb Mr. Biga?

Spekulacje, że to pogrzeb Samanthy są niebezpodstawne – w finałowym sezonie serialu bohaterka zmagała się z rakiem. Jeśli faktycznie to jej twórcy szykują śmierć, obala to jedną z teorii dotyczących postaci Mr. Biga – według plotek miał umrzeć na zawał serce.

Poza tym Chris Noth był widziany na planie obok Sarah Jessiki Parker, ubrany w ciemny garnitur, w dniu kręcenia sceny. Oczywiście, są to jedynie zdjęcia z planu, a nie oficjalne kadry – dlatego wszystko jest możliwe. W sieci pojawiły się także zdjęcia nastoletnich córek Charlotte oraz wyciek scenariusza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez It’s All Her (@itsallher_)

W nowej odsłonie "Seksu w wielkim mieście" Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis ponownie wcielą się w postacie Carrie, Mirandy i Charlotte, których życie i przyjaźń są nawet bardziej skomplikowane po 50-tce niż po 30-tce.

Oprócz trójki odtwórczyń głównych ról w "And Just Like That..." pojawią się m.in. Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson, Evan Handler, a także Sara Ramírez ("Chirurdzy") w roli Che Diaz, niebinarnej, queerowej postaci, która prowadzi popularny podcast, gdzie regularnie pojawia się Carrie. Planowana data premiery nie jest znana.

Seks w wielkim mieście jest dostępny na HBO GO

REKLAMA