"Stewardesa" to dopiero początek! Kaley Cuoco planuje podbić branżę nie tylko jako aktorka

"Stewardesa" (Fot. HBO Max)

Kaley Cuoco najpierw bawiła w roli Penny w "Teorii wielkiego podrywu", a później zachwyciła jako "Stewardesa". Aktorka ma dalsze plany na rozwój kariery – i nie chodzi wcale o aktorstwo.

"Stewardesa" miała być serialem limitowanym, jednak sukces sprawił, że produkcja została przedłużona o kolejny sezon. Serial HBO Max okazał się trafem w dziesiątkę dla Kaley Cuoco, która otrzymała nominację do Emmy za rolę Cassie oraz dodatkowo jako producentka – "Stewardesa" ma szansę na nagrodę w kategorii "najlepszy serial komediowy". Trwają prace nad 2. sezonem, a aktorka powiedziała, że ma już dalsze plany dotyczące swojej kariery.

Stewardesa: Kaley Cuoco o planach na przyszłość

Kaley Cuoco pojawiła się w podkaście portalu Variety. Aktorka powiedziała, że ma konkretne pomysły dotyczące przyszłych działań – Cuoco już myśli o kolejnych etapach rozwoju swojej firmy zajmującej się produkcją telewizyjną i filmową.

– Zdecydowanie jestem w stanie sobie wyobrazić, jak idę ścieżką już tylko w kierunku produkcji. Powiedziałam [producentowi wykonawczemu "Stewardesy" Gregowi] Berlantiemu i całej ekipie, że chcę ich biura. Kiedy przejmą cały budynek, chcę być tam, gdzie oni. To mój cel – zaczęła.

Stewardesa - kaley-cuoco

"Stewardesa" (Fot. HBO Max)

Aktorka dodała, że dopóki nie zaczęła pracy przy "Stewardesie", nie była zainteresowana światem "po drugiej stronie kamery" – ale wszystko się zmieniło.

– Wcześniej kompletnie się tym nie interesowałam. To było moim pierwszym doświadczeniem z tym związanym. Wiele nauczyłam się od moich kolegów producentów, odkryłam, że nie wiem tak dużo, jak myślałam, a także ile wysiłku i pracy zespołowej wymaga stworzenie serialu. To sprawia, że mam ogromny szacunek do wszystkiego, co jest emitowane, ponieważ wiem, jak trudno jest to zrobić. Dzięki temu stałam się mniej krytyczna. Czuję ogromną wdzięczność za to, co dzieje się za kulisami – powiedziała.

Stewardesa: Co wiemy o 2. sezonie serialu?

Większość akcji w 2. sezonie ma rozgrywać się w Los Angeles, a bohaterkę czeka także wiele zmian. To jednak nie koniec podróży Cassie. Cuoco zdradziła, że serial zabierze widzów m.in. na Islandię, nie zabraknie także walki ze słabością do alkoholu. Przypomnijmy słowa aktorki:

– Myślę, że wewnętrzna podróż Cassie, którą chcę zobaczyć, rozpoczęła się już pod koniec sezonu. Ona jest teoretycznie trzeźwa i chce żyć w trzeźwości. Zobaczymy każdy błąd, jaki popełnia osoba, gdy zaczyna od nowa całkiem trzeźwe życie – powiedziała Cuoco.

Jak zostało ogłoszone, 2. sezon "Stewardesy" zobaczymy najwcześniej w 2022 roku. Wiadomo, że scenarzyści rozpoczęli już prace nad nad nowymi odcinkami.

Stewardesa jest dostępna na HBO GO

REKLAMA