Elizabeth Debicki niesamowicie podobna do Diany – zobaczcie nowe zdjęcia zza kulis 5. sezonu "The Crown"

"The Crown" (Fot. Netflix)

Trwają prace na planie 5. sezonu "The Crown". Twórcy podzielili się już pierwszymi zdjęciami, a w sieci nie brakuje także nieoficjalnych fotek. Jak prezentuje się nowa księżna Diana?

Zdjęcia do 5. sezonu "The Crown" rozpoczęły się latem i tego czasu w sieci co jakiś czas pojawiają się nieoficjalne materiały z planu. Ostatnio fani wypatrzyli m.in. Imeldę Staunton, która zastąpi Olivię Colman w roli królowej Elżbiety II. Teraz mamy dla odmiany więcej księżnej Diany.

The Crown sezon 5 – Elizabeth Debicki na zdjęciach

Netflix podzielił się już oficjalnymi zdjęciami Elizabeth Debicki i Dominica Westa w rolach Diany i Karola. A teraz – jak donosi Daily Mail – aktorzy zostali dostrzeżeni na planie w Dunsfold Aerodrome w Surrey. Prawdopodobnie kręcona była tutaj scena, w której przybywają oni na królewski lot do Włoch. Towarzyszyła im dwójka chłopców, która prawdopodobnie zagra ich synów, Williama i Harry'ego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Crown — Brasil. (@thecrownfas)

5. sezon "The Crown" pokaże ostatnie chwile Diany przed tragiczną śmiercią. Poruszony zostanie także inny kontrowersyjny wątek –  przyjaźń księcia Filipa z arystokratką Penny Knatchbull. Anonimowy informator zaznaczył, że relacja księcia i jego o 30 lat młodszej przyjaciółki nie spotkała się z aprobatą ze strony rodziny królewskiej:

– Ta relacja naturalnie sprawiła, że niektórzy unosili brwi i było kilka plotek, ale Filip i Penny utrzymywali, że są tylko przyjaciółmi – powiedział.

W nowych odcinkach "The Crown" zmieni się cała główna obsada serialu. Lesley Manville ("Mum") zagra księżniczkę Małgorzatę, a Jonathan Pryce ("Gra o tron") wcieli się w postać księcia Filipa. Zobaczymy również m.in. Olivię Williams ("Odpowiednik") jako Camillę Parker-Bowles i Jonny'ego Lee Millera ("Elementary") w roli premiera Johna Majora.

Nowe odcinki "The Crown" zobaczymy prawdopodobnie dopiero w 2022 roku.

The Crown jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA