Gillian Anderson wygląda kwitnąco jako ciężarna dr Jean Milburn. Nowe zdjęcia z 3. sezonu "Sex Education"

"Sex Education" (Fot. Netflix)

"Sex Education" powróci już niedługo z 3. sezonem. Szkołą w Moordale zacznie rządzić nowa dyrektorka, zmian nie zabraknie także w życiu Jean, która spodziewa się dziecka. Zobaczcie sami!

Już niebawem zobaczymy nowe odcinki "Sex Education". Netflix wypuścił już zwiastun oraz niezwykłe plakaty. W 3. sezonie wiele zmian czeka na Jean, która spodziewa się dziecka. Jak prezentuje się ciężarna specjalistka od seksu?

Sex Education sezon 3: Jean na nowych zdjęciach

Gillian Anderson wrzuciła na swój profil na Instagramie kilka nowych zdjęć. Widniejąca na nich dr Jean prezentuje się naprawdę wspaniale. Na jednym ze zdjęć jest także zapowiedź jej potencjalnego starcia z nową dyrektorką szkoły, Hope Haddon (Jemima Kirke, "Dziewczyny"), które próbuje wprowadzić w Moordale konserwatywną rewolucję.

– Dynamiczne duety rozwiną się 17 września! – podpisała zdjęcia Anderson.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Gillian Anderson (@gilliana)

Jak widać, Rosa Dias – nominowana do nagrody BAFTA za kostiumy w "Sex Education" – dotrzymała swojej obietnicy. Kostiumografka zapewniła, że Jean nie zmieni się w typową "mamuśkę":

– Nie chciałam, żeby ona nagle zaczęła nosić rzeczy, które by do niej nie pasowały. Istnieje pogląd, że kiedy kobiety zachodzą w ciążę, nagle po prostu zaczynają ubierać wygodne ubrania, tracą swój styl i stają się "mamusiowate". A możesz wyglądać wspaniale i stylowo jak wcześniej, po prostu trzeba odpowiednio się ubrać – powiedziała.

Sex Education: Wszystko, co wiemy o 3. sezonie

3. sezon "Sex Education" pokaże serialowe dzieciaki w nowym roku szkolnym. Otis (Asa Butterfield) ma dziewczynę, Eric (Ncuti Gatwa) chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko. Nowa dyrektorka szkoły próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Przygotujcie się na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i dużo więcej pani Groff.

Oprócz Jemimy Kirke do obsady dołączy trójka nowych aktorów: Jason Isaacs ("Star Trek: Discovery") wystąpi w roli Petera Groffa, starszego brata pana Groffa, któremu o wiele lepiej wiedzie się w życiu i który się z tym nie kryje; Dua Saleh pojawi się jako niebinarna postać o imieniu Cal, która uczy się w liceum Moordale; a Indra Ové ("Rodzice") wystąpi jako Anna, zastępcza matka Elsie, przyrodniej siostry Maeve.

Sex Education sezon 3 – premiera 17 września na Netfliksie

REKLAMA