Bale jak z "Bridgertonów" dla zwykłych śmiertelników. Netflix znalazł kolejny sposób na promocję serialu

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Trudno wyobrazić sobie "Bridgertonów" bez pełnych splendoru przyjęć i bali. Jeśli podczas seansu marzyliście, by się tam znaleźć – Netflix wychodzi wam naprzeciw.

"Bridgertonowie" wzbudzili prawdziwy szał, a oprócz gorących momentów z księciem i Daphne widzom spodobały się sceny eleganckich przyjęć. Studio ShondaLand i platforma Netflix wcześniej połączyli siły z marką Phenomenal, by stworzyć kolekcję ubrań w stylu serialu. Teraz przyszedł czas na kolejny krok.

Bridgertonowie – Netflix zorganizuje bale dla fanów

Jak podaje Entertainment Weekly, studio ShondaLand i platforma Netflix wraz z Fever zorganizują serię wydarzeń o nazwie "The Queen's Ball: A Bridgerton Experience". Według oficjalnego opisu wydarzenia, goście będą mogli poczuć się jak na prawdziwym balu. Całości będzie towarzyszyć narracja Lady Whistledown.

To nie koniec atrakcji – usłyszymy koncert kwartetu smyczkowego grającego utwory z popowej ścieżki dźwiękowej serialu, będziemy mieli okazję wejść w interakcje z ulubionymi bohaterami, a nawet uczestniczyć w audiencji u królowej. Możemy oczekiwać również występów tancerzy oraz odwiedzić Madame Delacroix.

"The Queen's Ball: A Bridgerton Experience"

Greg Lombardo, dyrektor ds. doświadczeń Netfliksa nie krył podekscytowania pomysłem, co wyraził w specjalnym oświadczeniu:

– ShondaLand bez trudu przeniosło widzów "Bridgertonów" do Londynu z epoki regencji, podbijając serca na całym świecie, ponieważ fani zżyli się z każdym aspektem serialu, od zachwycających postaci i wspaniałych aktorów, którzy powołali je do życia, przez projekty kostiumów, sztukę i scenografię, aż po ścieżkę dźwiękową.

Nawiązaliśmy współpracę z Fever przy "The Queen's Ball: A Bridgerton Experience", aby stworzyć równie wyjątkowe doświadczenie dla fanów, zaprojektowane tak, aby zanurzyć uczestników w wystawnym świecie "Bridgertonów" i przenieść ten świat do nich, gdziekolwiek się znajdują – napisał.

Pierwsze bale odbędą się na początku 2022 roku w Los Angeles, Chicago, Montrealu i Waszyngtonie. Mają zostać ogłoszono także kolejne miasta – nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie. Bilety na wydarzenie będą dostępne w sprzedaży od 16 września tego roku.

"Bridgertonowie" powrócą z 2. sezonem, w którym akcja skupi się na historii brata Daphne, Anthony'ego (Jonathan Bailey) oraz jego nowego obiektu uczuć – Kate Sharmy (Simone Ashley). Showrunner serialu jest przekonany, że 2. sezon to czysty magnetyzm i widzowie będą zachwyceni.  Regé-Jean Page'a ku ogólnemu zaskoczeniu zasugerował, że może powrócić w roli księcia Hastings. Data premiery nie jest jeszcze znana, obecnie wciąż trwają zdjęcia.

Bridgertonowie dostępni są na Netfliksie

REKLAMA