Teraz możecie poczuć się jak Daphne Bridgerton. Powstała kolekcja ubrań inspirowana serialem Netfliksa

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

"Bridgertonowie" zachwycili pięknymi kostiumami. Jeśli ktokolwiek marzył, by nosić podobne ubrania, teraz ma okazję – powstała specjalna kolekcja inspirowana hitem Netfliksa.

"Bridgertonowie" to jeden z największych sukcesów Netfliksa ubiegłego roku. Serial ma już zamówienie nie tylko na 2. sezon, ale też na sezony 3 i 4 oraz spin-off o młodej królowej Charlotte. Fani pokochali nie tylko Daphne i jej księcia, ale też kostiumy i scenografię – a teraz mają okazję, by poczuć się jak bohaterki serialu.

Bridgertonowie: Sukienki inspirowane serialem

Jak podaje Vanity Fair, studio ShondaLand i platforma Netflix ponownie połączyli siły z marką Phenomenal, by stworzyć kolekcję stylizowaną na bajeczne stroje z "Bridgertonów". Poprzednio były to bluzy, teraz do współpracy zaproszono także Hill House Home i zaprojektowano suknie typu "nap dress", które zrobiły furorę w czasie pandemii, oraz spinki do włosów.

Meena Harris, założycielka i prezeska Phenomenal, tak zapowiedziała kolekcję:

– Po ogromnym sukcesie naszej pierwszej współpracy z ShondaLand i "Bridgertonami", w której celebrowaliśmy silne i dynamiczne kobiece postacie, wiedzieliśmy, że jest zapotrzebowanie na więcej. Ponieważ lato jest w pełnym rozkwicie, cieszymy się, że możemy dać fanom strój jak z "Bridgertonów" w oczekiwaniu na 2. sezon. Czy jest lepszy sposób na zrobienie tego, niż w prawdziwym stylu Regencycore poprzez kultową sukienkę typu "nap"?.

Styl Regencycore to w uproszczeniu moda stylizowana na XIX wiek – epokę regencji w Anglii. Królują pastele, koronki i misterne hafty. Z kolei moda na "nap dress" (dosłownie: sukienki na drzemkę) rozpoczęła się w trakcie pandemii. Są to sukienki o luźnym i lekkim kroju, które mają zapewnić wygodę, ale też cieszyć oko.

"Bridgertonowie" powrócą z 2. sezonem, w którym akcja skupi się na historii brata Daphne, Anthony'ego (Jonathan Bailey) oraz jego nowego obiektu uczuć – Kate Sharmy (Simone Ashley). Showrunner serialu jest przekonany, że 2. sezon to czysty magnetyzm i widzowie będą zachyceni Jak wiadomo, zabraknie Regé-Jean Page'a, który nie pojawi się już w roli księcia Hastings. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Bridgertonowie dostępni są na Netfliksie

REKLAMA