Spin-off "Lucyfera" z Rory w roli głównej? Brianna Hildebrand zapewnia, że chętnie by wzięła w tym udział

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Po finałowym sezonie "Lucyfera" pojawiły się pytania o ewentualną kontynuację. Aktorka grająca Rory powiedziała, że jest gotowa na zagranie w spin-offie, w pełni poświęconym jej postaci.

Brianna Hildebrand miała trudne zadanie: pojawiła się w finałowym sezonie "Lucyfera" z dużą i znaczącą rolą. W serialu tak kochanym przez fanów presja, by wypaść dobrze, zawsze jest ogromna. Na szczęście fani polubili Aurorę "Rory" Decker-Morningstar. Czy w takim razie jest szansa na spin-off?

Lucyfer – czy będzie spin-off serialu o Rory?

W wywiadzie dla The Wrap aktorka przyznała, że chętnie wzięłaby udział w kontynuacji serii, tym razem skupionej wokół Rory. Brianna Hildebrand powiedziała, że wcześniej nie zastanawiała się nad taką możliwością, ale dużo radości sprawiło jej bycie częścią świata "Lucyfera". I bardzo chętnie zagrałaby w spin-offie:

– Wow, nie myślałam o tym jeszcze. Ale to byłoby naprawdę fajne. Myślę, że zdecydowanie wzięłabym w tym udział. Naprawdę podobało mi się bycie córką Lucyfera [śmiech]. To było naprawdę fajne.

Lucyfer Rory spin-off

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

O ewentualne spin-offy pytane były także pozostałe gwiazdy serialu. Tom Ellis (Lucyfer) i Lauren German (Chloe Decker) podeszli do tego pomysłu bardzo ostrożnie i nic w tym dziwnego, ponieważ historia ich postaci została całkowicie domknięta. Jednak tak naprawdę żaden z członków obsady nie zamknął sobie drogi do pojawienia się możliwej kontynuacji serii.

Spin-off o Rory wydaje się w tym momencie najciekawszą możliwą opcją, ponieważ jest to postać, którą widzowie zdążyli już polubić, a która jest dopiero na początku ciekawej drogi. Obecnie jednak wszystko wskazuje na to, że historia o czarującym diable naprawdę dobiegła końca i na pewno nie zobaczymy już sezonu 7.

Twórcy i obsada serialu są już zajęci kolejny projektami: Joe Henderson tworzy młodzieżowy serial "Shadecraft", Tom Ellis po "Lucyferze" trafił na plan filmu Netfliksa "Players", z kolei Aimee Garcia bierze udział w sequelu "47 roninów".

6. sezon Lucyfera jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA