Tom Ellis zdradził swój ulubiony występ muzyczny z "Lucyfera". Możecie go zobaczyć w 4. sezonie serialu

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

W "Lucyferze" nie brakuje muzycznych numerów. Tom Ellis niejednokrotnie zachwycił fanów swoim głosem – ale jedna z piosenek jest dla niego szczególna.

"Lucyfer" może i dobiegł końca, ale wrzawa dookoła serialu trwa w najlepsze. Twórcy wypowiadają się na temat słodko-gorzkiego zakończenia, nie brakuje także wywiadów z członkami obsady. Co nowego ma do powiedzenia Tom Ellis?

Lucyfer: Tom Ellis o ulubionym występie

Jak podaje Cheat Sheet, odtwórca roli Lucyfera wziął udział w klipie promocyjnym serwisu IMDb, w którym odpowiadał na pytania fanów. Padło w nim m.in. pytanie o to, który muzyczny numer z serialu jest jego ulubionym.

– Tą piosenką będzie prawdopodobnie "Creep" od Radiohead, która pojawiła się na początku 4. sezonu. Kiedy założyliśmy, że Lucyfer zacznie śpiewać w serialu, pomyślałem, że w pewnym punkcie to może naprawdę zadziałać, ale nie byliśmy pewni kiedy. To pasuje do [relacji] Chloe i Lucyfera, dlatego znalezienie tego momentu było naprawdę satysfakcjonujące – powiedział.

Nie od dziś wiadomo, że Tom Ellis jest ogromnym fanem muzyki – to on wpadł na pomysł, by musicalowy odcinek z 5. sezonu zamykał utwór "I Dreamed a Dream".

– Pamiętam, że Tom zadzwonił do mnie i to zagrał; właśnie nauczył się tego na gitarze. Ciągle myślałam: "O mój Boże, jest tak wielu fanów, którzy by oszaleli, gdyby Tom ot tak zadzwonił i to dla nich zagrał". Płakałam, gdy usłyszałam to po raz pierwszy. Pomyślałam, że to jest to, to właśnie ta piosenka. Zapragnęłam tego bardziej niż czegokolwiek innego – wspominała showrunnerka serialu Ildy Modrovich.

Jeśli chcielibyście wiedzieć co Tom Ellis i Lauren German sądzą o zakończeniu serialu – zajrzyjcie tutaj. Na naszej stronie znajdziecie też odpowiedź na pytanie, dlaczego w kluczowej scenie zabrakło Trixie.

6. sezon Lucyfera jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA