"Lucyfer" w stylu "Nagiej broni"? Gwiazdy mają pomysł na pełnometrażowy film

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

"Lucyfer" dobiegł końca, jednak nie brakuje głosów na temat potencjalnych spin-offów czy pełnometrażowej kontynuacji. Tom Ellis i Lauren German mają już pomysł!

Początkowo "Lucyfer" miał skończyć się po pięciu sezonach, jednak produkcja – dzięki interwencji fanów – otrzymała zamówienie na jeszcze jedną serię. Zakończenie było słodko-gorzkie, ale zapowiedziało całkowicie nową drogę dla Lucyfera i Chloe. Jaka jest szansa, że zobaczymy, jak potoczyła się ich historia w zaświatach?

Lucyfer – jest pomysł na pełnometrażowy film

Tom Ellis i Lauren German udzielają mnóstwa wywiadów, komentując wydarzenia z finałowego sezonu. Nie brakuje pytań o potencjalne kontynuacje serialu. Lauren German już wcześniej zaznaczyła, że nie wyobraża sobie spin-offu o swojej bohaterce. Gwiazda ma natomiast pomysł na film!

– Mam fantazję, że kręcimy film o Lucyferze, ale w stylu "Nagiej broni" lub "Czy leci z nami pilot?". Więc jeśli moglibyśmy zapytać fanów, czy nie mają nic przeciwko filmowi o Lucyferze w takim stylu... Ale nie, znaczy, Tom tak dobrze to ujął... Co ty powtarzasz, muffinko? To dobry moment, żeby się pożegnać – powiedziała w rozmowie z The Wrap.

Lucyfer sezon 6 zakończenie

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Tom Ellis nie ukrywa, że według niego serial zakończył się w odpowiednim momencie, jednak nie wyklucza powrotu do roli czarującego diabła.

– Czuję, że to właściwy czas. Nigdy nie mów nigdy i tak dalej, ale czuję, że jeśli chodzi o tę wersję tych bohaterów w serialu – myślę, że to odpowiedni moment, aby to zakończyć. Czy jeszcze wcielimy się w te role? Nie wiem. Nie wiem. Ale przynajmniej film w przyszłości brzmi fajnie! – skomentował.

Twórcy serialu zaznaczyli, że zakończenie było planowane od dawna. Wśród potencjalnych pomysł na spin-offy jest m.in. serial o Rory.

6. sezon Lucyfera jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA