Kiernan Shipka powróci jako Sabrina? Roberto Aguirre-Sacasa daje nadzieję na jej występ w "Riverdale"

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

Sabrina Spellman jednak pojawi się w Riverdale? Showrunner "Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina" sugeruje, że jest nadzieja na ponowny występ Kiernan Shipki w roli wiedźmy.

"Chilling Adventures of Sabrina" zostało niespodziewanie skasowane po czterech sezonach. Fani nie kryli rozczarowania zakończeniem i pojawiły się głosy o potencjalnym crossoverze z "Riverdale", który mógłby sprawić, że zapomnimy o przykrej niespodziance, którą zafundował nam Netflix.

Kiernan Shipka powróci jako Sabrina w Riverdale?

Showrunner obu seriali, Roberto Aguirre-Sacasa wielokrotnie wspominał, że miał ambitny pomysł na crossover obu seriali. Przeszkodą okazała się kasacja "Chilling Adventures of Sabrina". W najnowszej rozmowie z CBR pojawiło się pytanie, czy Kiernan Shipka powróci jeszcze w roli Sabriny.

– Zdecydowanie jest na to nadzieja. Myślę, że Kiernan się na to pisze. Sądzę, że chodzi o znalezienie odpowiedniej historii i zgrania się czasowo. Nie mogę powiedzieć kiedy, ale naprawdę myślę, że to się wydarzy – powiedział twórca.

Chilling Adventures of Sabrina Riverdale

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

Aguirre-Sacasa w lipcu zapowiedział, że "Chilling Adventures of Sabrina" powróci w formie komiksów. Showrunner zasugerował wtedy, że planowany crossover z "Riverdale" wciąż jest w grze. Kiernan Shipka także nie ukrywa, że chętnie zagrałaby znowu Sabrinę. Przypomnijmy jej słowa:

– Mam nadzieję, że ona wróci. Myślę, że wciąż możemy wybrać się do Riverdale. Chyba mam nadzieję, że ona po prostu wyskakuje i mówi coś w stylu: "O rany! Wylądowałam w nie tym hrabstwie co trzeba!". I kończy się to tak, że zostaje tam na jakiś czas uwięziona. Myślę, że to by było zabawne.

Obecnie trwa emisja 5. sezonu "Riverdale". Ekipa kręci już kolejną serię, którą zobaczymy jesienią tego roku.

Riverdale i Chilling Adventures of Sabrina są dostępne na Netfliksie

REKLAMA