3. sezon "Sex Education" poruszył kolejny ważny temat. George Robinson opowiada o intymnej scenie Isaaka

"Sex Education" (Fot. Netflix)

O niektórych tematach rzadko mówi się głośno. Twórcy "Sex Education" poruszyli temat intymności osób niepełnosprawnych i zdaniem serialowego Isaaka, zrobili to świetnie.

3. sezon "Sex Education" niespodziewanie rozwinął nowe relacje. Poza wątkiem Ruby i Otisa mieliśmy okazję zobaczyć moment zbliżenia pomiędzy Meave (Emma Mackey) i Isaakiem. Chociaż pod koniec poprzedniej serii bohater naraził się fanom, kasując wiadomość od Otisa, w najnowszych odcinkach pokazał, że naprawdę zależy mu na dziewczynie.

Sex Education: Intymna scena Isaaka w 3. sezonie 

George Robinson, serialowy Isaac rozmawiał z BBC na temat 3. sezonu "Sex Education". Aktor nie ukrywa, że scena intymna pomiędzy jego bohaterem a Maeve była niezwykle ważna, i cieszy się, że została pokazana w serialu.

– To, co czyni tę scenę tak pięknie wykonaną, to sposób, w jaki mówi o tym, że w seksie nie zawsze chodzi o rzeczy fizyczne, ale o intymny akt otwarcia się na siebie nawzajem. To właśnie jest seks – powiedział.

sex education 3 sezon isaac maeve

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Twórcy serialu są chwaleni za to, że postać Isaaka nie jest zdefiniowana jedynie przez jego niepełnosprawność. Sam Robinson aktywnie działa na rzecz osób niepełnosprawnych.

– Po prostu pokazuje, że osoby niepełnosprawne są kompletne. Jesteśmy ojcami, synami, przechodzimy przez problemy ekonomiczne, mamy problemy w związkach i wszystkie te rzeczy. I tak, jesteśmy intymnymi istotami seksualnymi, tak jak wszyscy inni. Reakcje, które otrzymałem od społeczności niepełnosprawnych, pokazują, że to naprawdę odświeżające zobaczyć kogoś, kto czuje się dobrze sam ze sobą i nie kwestionuje swojego istnienia – dodał.

Ostatecznie dwójka nie stworzyła związku, ale pozostali na przyjacielskich relacjach. Netflix na razie milczy w sprawie nowych odcinków, ale nieoficjalnie wiadomo, że trwają przygotowania do 4. sezonu "Sex Education".

3. sezon Sex Education jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA