Przed nami naprawdę gorący 2. sezon "Bridgertonów". Serialowa Lady Danbury obiecuje, że będzie się działo

"Bridgertonowie" (Fot.Netflix)

"Bridgertonowie" powrócą z 2. sezonem. Twórcy obiecują wiele, a Adjoa Andoh, czyli serialowa Lady Danbury także podkreśliła, że czekają nas gorące momenty. Zobaczcie, co ma do powiedzenia!

Netflix zaprezentował w weekend pierwszy klip z 2. sezonu, w którym mogliśmy zobaczyć Anthony'ego (Jonathan Bailey) i jego nową miłość Kate Sharmę (Simone Ashley, "Sex Education"). Mogłoby się wydawać, że trudno będzie pobić sukces, jaki "Bridgertonowie" odnieśli z historią Daphne (Phoebe Dynevor) i jej księcia (Regé-Jean Page), jednak wszystko wskazuje na to, że będzie równie gorąco.

Bridgertonowie – Adjoa Andoh o gorącym 2. sezonie

Adjoa Andoh rozmawiała z portalem Daily Star. Nie mogło zabraknąć pytań na temat 2. sezonu hitu Netfliksa. Aktorka zdradziła, że będzie równie gorąco co w pierwszej serii – pomimo braku Regé-Jean Page'a. Pierwsze skrzypce, również na tym polu, przejmie serialowy Anthony.

– Mamy Jonathana Baileya, który stanie teraz na czele serialu i on również będzie fantastyczny. Nie byłam zaszokowana [scenami seksu]. Wychowałam się na książkach z biblioteczki mojej mamy, Georgette Heyer i Jean Plaidy, z których dowiedziałam się wiele o historii i seksie. Ale nie mogę ci za wiele powiedzieć, bo mnie wywloką i zastrzelą – czytamy.

bridgertonowie sezon 2 Adjoa Andoh nowe odcinki

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Gwiazda odniosła się także do sukcesu "Bridgertonów". Według niej to serial, którym można tak po prostu się cieszyć – nieważne, jakie ma się poglądy czy pochodzenie.

– [Bridgertonowie] zostali dobrze przyjęci przez szeroką publiczność i pokazali, że nie ma znaczenia, jakiej jesteś rasy, orientacji lub jakie masz poglądy polityczne, możesz oglądać ten serial i zastanawiać się: "Będą czy nie będą razem? O, jaki ładny zamek!" – powiedziała.

Nie zabrakło także małych spoilerów na temat Lady Danbury oraz tego, czego możemy po niej oczekiwać w nowych odcinkach.

– Ona nadal będzie wyglądać bajecznie i nadal będzie bajeczną sobą – czyli intrygantką i strategiem. Jest jak siła natury – kiedy się na coś nastawia, dąży do tego. W sposobie ubierania się Lady Danbury jest pewna swawola, która przypomina moją mamę – ona uwielbia kapelusze, ja zresztą też! – dodała.

bridgertonowie sezon 2

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

"Bridgertonowie" otrzymali już zamówienie na sezony 3 i 4, a także spin-off o młodej królowej Charlotte. Potwierdzono, że zobaczymy tam młodszą wersję Lady Danbury, a także Lady Violet Bridgerton (Ruth Gemmell). Obecnie ekipa pracuje nad 2. sezonem "Bridgertonów" w Wielkiej Brytanii. Nie ma na razie daty premiery.

Bridgertonowie są dostępni na Netfliksie

REKLAMA