"Bridgertonowie" – zdjęcia z 2. sezonu. Poznajcie nową miłość Anthony'ego i jej rodzinę

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Stęskniliście się za miłosnymi komplikacjami z wystawnymi balami w tle? To i jeszcze więcej obiecują pierwsze zdjęcia promocyjne 2. sezonu "Bridgertonów". Zobaczcie sami!

W pierwszym klipie z 2. sezonu "Bridgertonów" zaprezentowanym przez Netfliksa sypały się prawdziwe iskry. Twórcy obiecują, że nową parę pokochamy równie mocno co Daphne (Phoebe Dynevor) i Simona (Regé-Jean Page).

Bridgertonowie sezon 2 – zobaczcie pierwsze zdjęcia

"Bridgertonowie" w 2. sezonie skupią się wokół brata Daphne, Anthony'ego (Jonathan Bailey) i jego nowej miłości Kate Sharmy (Simone Ashley, "Sex Education"). To inteligentna i uparta dziewczyna, która dopiero przybyła do Londynu. Nie znosi przedmiotowego traktowania kobiet i nie ma cierpliwości do głupców – w tym Anthony'ego. Wszystko wskazuje na to, że para najpierw się znienawidzi, a dopiero potem pokocha.

Na pierwszych zdjęciach z 2. sezonu "Bridgertonów" widzimy Kate i jej młodszą siostrę Edwinę (Charithra Chandran), która początkowo jest kandydatką na żonę Anthony'ego. Towarzyszą im matka Kate i Edwiny, Mary (Shelley Conn), oraz Lady Danbury (Adjoa Andoh), która najwyraźniej przedstawi Bridgertonom kobiety z rodziny Sharma.

Bridgertonowie sezon 2 anthony kate

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Drugie zdjęcie przedstawia tegoroczną debiutantkę, Eloise (Claudia Jessie), w otoczeniu rodziny – Lady Violet Bridgerton (Ruth Gemmell), Anthony'ego i drugiego z braci, Bennedicta (Luke Thompson).

Bridgertonowie sezon 2 anthony kate

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Na razie nie znamy daty premiery 2. sezonu. Ekipa obecnie kręci zdjęcia do nowych odcinków w Wielkiej Brytanii. Obsada serialu chętnie rzuca delikatnymi spoilerami. Adjoa Andoh zapewniła, że będzie naprawdę gorąco. A co z Daphne i Simonem? Regé-Jean Page ostatnio zasugerował, że jednak może pojawić się w 2. sezonie.

Serial Bridgertonowie jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA