Witajcie w hotelu Oblivion! 3. sezon "The Umbrella Academy" zabierze nas w miejsce bez drogi ucieczki

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Twórcy "The Umbrella Academy" przez cały okres prac na planie zdjęciowym unikali zdradzania czegokolwiek. Teraz uchylili rąbka tajemnicy. Co czeka bohaterów w hotelu Oblivion?

Fani "The Umbrella Academy" z niecierpliwością czekają na kolejne przygody rodzeństwa Hargreeves. Zdjęcia do 3. sezonu zakończyły się w sierpniu tego roku. Poznaliśmy już opisy postaci z The Sparrow Academy oraz tytuły odcinków nowej serii. Teraz dowiedzieliśmy się, gdzie – przynajmniej częściowo – będzie rozgrywać się akcja 3. sezonu.

The Umbrella Academy sezon 3: Lokacja nowych odcinków

Po ogłoszeniu tytułów odcinków rozpoczęły się spekulacje ,co mogą oznaczać. Wiemy już, że odcinek "Marigold" będzie mieć znaczenie dla fanów serialu, szczególnie tych zapoznanych z komiksowym pierwowzorem. Pojawiły się także teorie, że w "Meet the Family" dokładniej zapoznamy się z członkami The Sparrow Academy.

Netflix podzielił się pierwszym teaserem 3. sezonu (znajdziecie go tutaj, w sekcji z trailerami) który pokazał, że nowe odcinki – a przynajmniej ich część, będą rozgrywały się w hotelu Oblivion. W komiksach tak nazywał się trzeci tom i było to miejsce, z którego nikt nie mógł uciec. Czy to samo czeka naszych bohaterów?

The Umbrella Academy 3 sezon Hotel Oblivion

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Aktorzy także dawali do zrozumienia, że warto czekać, ponieważ nowy sezon będzie pełen niespodzianek. Jedną z nich z pewnością będzie nowe oblicze Bena. Cliffhanger z 2. sezonu pokazał, że w alternatywnej rzeczywistości bohater żyje, ale nie jest już miłym gościem. Przypomnijmy, co Justin H. Min mówił o zmianach w charakterze swojej postaci.

– To inny Ben, zdecydowanie różniący się od tego, którego znamy. Zaczynamy przekonywać się, że nie jest on najmilszym facetem i to przygotowuje nas na naprawdę ekscytujący 3. sezon. Czułem się, jakbym był w innym serialu [kręcąc ostatnią scenę 2. sezonu]. Było to surrealistyczne również dlatego, że po raz pierwszy mogłem nawiązać kontakt wzrokowy ze wszystkimi – powiedział.

W 3. sezonie "The Umbrella Academy" ponownie zobaczymy Elliota Page'a, Toma Hoppera, Davida Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Roberta Sheehana, Aidana Gallaghera, Justina H. Mina, Ritu Arya i Colme Feore. Na nowe odcinki będziemy musieli poczekać do 2022 roku – dokładna data nie jest jeszcze znana.

Premiera 3. sezonu The Umbrella Academy w 2022 na Netfliksie

REKLAMA