Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Chapelwaite", "Młody Sheldon" i inne premiery

"Chapelwaite" (Fot. Epix)

Kolejny tydzień zaczyna się od polskiej premiery "Chapelwaite", adaptacji opowiadania Stephena Kinga z Adrienem Brodym w roli głównej. Jakie jeszcze seriale obejrzymy w tym tygodniu?

W najbliższym tygodniu pożegnamy netfliksowe "On My Block", za to na Canal+ powitamy nowy serial grozy "Chapelwaite". Do Polski wreszcie dotrze 10. sezon "American Horror Story", który pokaże telewizja FOX. Tymczasem na HBO GO wróci "Młody Sheldon". Apple TV+ będzie mieć tymczasem nową premierę komediową.

On My Block (sezon 4) – 4 października na Netfliksie

"On My Block" wraca z finałowymi 10 odcinkami. Akcja będzie dziać się dwa lata po wydarzeniach z 3. sezonu i nie będzie to jeszcze pożegnanie ze światem tego serialu – w przygotowaniu już jest spin-off zatytułowany "Freeridge".

Chapelwaite (nowość Epix) – 4 października na Canal+ Premium

"Chapelwaite" to 10-odcinkowy serial stacji Epix na podstawie opowiadania "Dola Jerusalem" ze zbioru "Nocna zmiana" Stephena Kinga. Osadzona w latach 50. XIX wieku produkcja opowiada historię kapitana Charlesa Boone'a (w tej roli Adrien Brody), który po śmierci żony przeprowadza się z dziećmi do domu przodków w Maine. Tam czeka go konfrontacja z mroczną historią rodzinną.

American Horror Story: Podwójny seans – 5 października na FOX

10. sezon "American Horror Story", czyli "Double Feature"/"Podwójny seans" wreszcie dotrze do Polski. Sezon składa się z dwóch odrębnych części – "Red Tide" i "Death Valley". W pierwszej z nich zmagający się z problemami pisarz, jego ciężarna żona i ich córka przeprowadzają się na zimę do odizolowanego nadmorskiego miasteczka. Kiedy już się osiedlają, zaczynają się ujawniać prawdziwi mieszkańcy miasteczka. W obsadzie są m.in. Sarah Paulson, Evan Peters, Finn Wittrock, Lily Rabe, Frances Conroy, Leslie Grossman, Billie Lourd, Adina Porter, Angelica Ross, Denis O’Hare, Matt Bomer, John Carroll Lynch i Macaulay Culkin.

Młody Sheldon (sezon 5) – 8 października na HBO GO

"Młody Sheldon" wraca z 5. sezonem. Do dorosłości wciąż daleko, ale niewątpliwie idealne dzieciństwo tytułowego bohatera zbliża się już do końca. Teaser zwiastuje dalsze kłopoty taty Sheldona, który wyląduje w szpitalu – prawdopodobnie jest to kolejny zawał.

Acapulco (nowość) – 5 października na Apple TV+

"Acapulco" to nowa komedia Apple TV+. Akcja dzieje się w latach 80., a bohaterem jest Maximo Gallardo (w starszej wersji Eugenio Derbez, w młodszej Enrique Arrizon), który spełnia swoje marzenie, znajdując pracę w kurorcie Acapulco. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że ta praca będzie znacznie bardziej skomplikowana, niż mu się wydawało. Serial tworzy Austin Winsberg ("Zoey's Extraordinary Playlist").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· The Walking Dead: Nowy świat (sezon 2) – premiera 4 października na Amazon Prime Video, zwiastun tutaj

· CSI: Vegas (nowość CBS) – premiera 6 października w USA

· United States of Al (sezon 2) – premiera 7 października w USA

· Bull (sezon 6) – premiera 7 października w USA

· Ghosts (nowość CBS) – premiera 7 października w USA, zwiastun tutaj

· One of Us Is Lying (nowość Peacock) – premiera 7 października w USA, zwiastun tutaj

· Kod wart miliardy dolarów (nowość Netflix) – premiera 7 października na Netfliksie, zwiastun tutaj

REKLAMA