"Sukcesja" zbliża się już do końca? Twórca przyznaje, że serial nie może trwać za długo

"Sukcesja" (Fot. HBO)

"Sukcesja" za chwilę wraca z 3. sezonem, a tymczasem powraca pytanie, czy rodzinne wojny Royów zbliżają się już do końca. Co na to Jesse Armstrong, showrunner serialu?

Dokładnie za dwa tygodnie powróci "Sukcesja", nasz ulubiony serial o ludziach, z którymi nie chcielibyśmy mieć nic wspólnego. Producenci hitu HBO od pewnego czasu przyznawali, że nie planują kręcić go w nieskończoność, a koniec jest już w zasięgu wzroku. Do tej pory nie wypowiadał się na ten temat sam showrunner, ale to się właśnie zmieniło.

Sukcesja – ile sezonów będzie mieć serial HBO?

Jesse Armstrong w rozmowie z The New Statesman przyznał, że nie chce, aby serial trwał za długo. Zasugerował również, że ma dokładnie określony plan na ciąg dalszy.

– To będzie bardzo konkretny moment, kiedy ta historia się skończy – i nie może ona trwać za długo. Myślę, że w tym wcieleniu serialu koniec będzie dla mnie... za chwilę – powiedział.

sukcesja ile sezonów

"Sukcesja" (Fot. HBO)

Bardziej konkretna była Georgia Pritchett, scenarzystka i producentka "Sukcesji", która w wywiadzie sprzed kilku miesięcy podała liczbę sezonów, jakiej serial raczej nie przekroczy.

– Myślę, że maksimum to byłoby pięć sezonów, ale prawdopodobnie będą raczej cztery. Kończymy kręcić 3. sezon, więc w tym momencie [Armstrong] mówi, że będzie tylko jeszcze jeden – powiedziała Pritchett.

Producentka dodała wtedy, że ekipa "Sukcesji" już widzi "dobre zakończenie na horyzoncie". Warto dodać, że serial jeszcze nie ma oficjalnego zamówienia na 4. sezon, ale w tym przypadku to formalność.

A na razie przed nami 3. sezon, w którym rodzinne rozgrywki Royów wejdą na nowy poziom. W nowych odcinkach zobaczymy, jak Logan (Brian Cox) po ataku ze strony Kendalla (Jeremy Strong) walczy, by zabezpieczyć wszelkie sojusze – rodzinne, polityczne i finansowe. Napięcia rosną, a zaciekła bitwa korporacyjna grozi przekształceniem się w rodzinną wojnę domową. Do obsady dołączyło kilka nowych osób, w tym Alexander Skarsgård i Adrien Brody. Zwiastun obejrzycie tutaj.

Sukcesja sezon 3 – premiera 18 października na HBO

REKLAMA