Księżna Diana na Majorce w 5. sezonie "The Crown". Zobaczcie ulubione miejsce wakacji rodziny królewskiej

"The Crown" (Fot. Netflix)

Rodzina królewska uwielbiała spędzać wakacje na Majorce, co pokaże 5. sezon "The Crown". Właśnie tam została wypatrzona ekipa serialu – zobaczcie wycieki z planu!

"The Crown" zgarnęło ostatnio wszystkie siedem głównych nagród dla serialu dramatycznego na gali rozdania nagród Emmy. Netflix podzielił się również iście królewską zapowiedzią, w której Imelda Staunton, czyli nowa królowa Elżbieta, ogłosiła, że serial powróci z nowymi odcinkami w listopadzie 2022 roku.

The Crown sezon 5: Ulubione miejsce wakacji Diany

Jak donosi Majorca Daily Bulletin, ekipa filmowa została zauważona w pobliżu ekskluzywnej restauracji Club de Mar. Fani dostrzegli także Elizabeth Debicki. Aktorka wraz z młodymi aktorami grającymi Williama i Harry'ego kręciła sceny na luksusowym jachcie. W innej scenie widać ją z Dominikiem Westem, serialowym księciem Karolem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez The Crown — Brasil. (@thecrownfas)

Księżna Diana darzyła miejsce szczególnym uczuciem. Rodzina królewska przyjeżdżała na Majorkę wielokrotnie, zaś sama Diana opłaciła także samotny pobyt w listopadzie 1996 roku. Udała się wtedy do hotelu La Residencia in Deia, należącego do jej przyjaciela. W tym czasie pojawiły się pogłoski, że księżna planuje kupić posiadłość na Majorce.

The Crown sezon 5 – co wiemy o nowych odcinkach?

Twórcy "The Crown" w 5. sezonie po raz kolejny udowodnią, że nie boją się poruszać kontrowersyjnych tematów. W serialu zobaczymy ostatnie chwile księżnej Diany. Ostatnio twórcy obsadzili rolę Dodiego Al-Fayeda, partnera Diany. Zagra go Khalid Abdalla ("Chłopiec z latawcem").

The Crown sezon 5

"The Crown" (Fot. Netflix)

4. sezon "The Crown" stał się przedmiotem debaty na komisji parlamentarnej i wiele wskazuje na to, że produkcja ponownie znajdzie się pod ostrzałem brytyjskiego rządu i rodziny królewskiej. W nowym sezonie zobaczymy także przyjaźń księcia Filipa z arystokratką Penny Knatchbull, która wzbudzała niemałe kontrowersję.

Zmieni się cała dotychczasowa obsada serialu. Lesley Manville ("Mum") zagra księżniczkę Małgorzatę, a Jonathan Pryce ("Gra o tron") wcieli się w postać księcia Filipa. Zobaczymy również m.in. Olivię Williams ("Odpowiednik") jako Camillę Parker-Bowles i Jonny'ego Lee Millera ("Elementary") w roli premiera Johna Majora.

The Crown – sezon 5 w listopadzie 2022 na Netfliksie

REKLAMA