Netflix pokazał zwiastun sezonu 5B "Domu z papieru". Szykujcie się na wielkie emocje i jeszcze więcej wojny

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Netflix wypuścił pierwszą zapowiedź finałowych odcinków "Domu z papieru". Nie brak w niej zarówno przygotowań do ostatniego wielkiego starcia, jak i emocji towarzyszących pożegnaniu.

Największy skok w historii zbliża się do końca. "Dom z papieru" wróci w grudniu z pięcioma finałowymi odcinkami, a tymczasem mamy pierwszy zwiastun, który zapowiada, że nie zabraknie zarówno emocji, jak i akcji.

Dom z papieru sezon 5B – zobaczcie zwiastun

"W ostatnich godzinach straciłem bliskich mi ludzi. Nie mogę stracić nikogo więcej przez ten napad" – mówi w trailerze Profesor (Álvaro Morte). Na początku sezonu 5B "Domu z papieru" Tokio (Úrsula Corberó) już nie żyje, a wróg – ranny, ale bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek – wciąż znajduje się w Banku Hiszpanii.

W sezonie 5B "Dom z papieru" musi odpowiedzieć na liczne pytania, jak np.: czy Tokio rzeczywiście zginęła? Kto teraz będzie narratorem? Czy powinniśmy spodziewać się jeszcze jakichś ofiar? Przed nami już tylko pięć odcinków, a krótką scenę z pierwszego z nich, w której gang kłóci się o złoto, możecie obejrzeć tutaj.

Dom z papieru – sezon 5B od 3 grudnia na Netfliksie

REKLAMA