Jeszcze więcej zdjęć księżnej Diany z planu "The Crown". Elizabeth Debicki będzie główną gwiazdą 5. sezonu?

"The Crown" (Fot. Netflix)

Wszystko wskazuje na to, że Emma Corrin ma godną następczynię. Wyciekły kolejne zdjęcia z planu 5. sezonu "The Crown", a na nich Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany.

Trwają zdjęcia do 5. sezonu "The Crown" i dosłownie każdy dzień przynosi nowe wycieki z planu. W szczególności fani zachwycają się Elizabeth Debicki i jej niesamowitą charakteryzacją. Aktorka znana z "Nocnego recepcjonisty" do złudzenia przypomina tragicznie zmarłą księżną.

The Crown sezon 5 – Elizabeth Debicki jako Diana

Ostatnio pokazywaliśmy zdjęcia z Majorki, na których Debicki była razem z Dominikiem Westem ("The Affair"), serialowym księciem Karolem, i młodymi aktorami grającymi Williama i Harry'ego. W międzyczasie wyciekły kolejne fotki, pokazujące całą rodzinę na wakacjach. Serial dokładnie odtwarza obrazy znane z prasy i telewizji z lat 90., a serialowi Karol i Diana nie mogliby być bardziej podobni do swoich pierwowzorów.

"The Crown" w 5. sezonie opowie ostatni rozdział tragicznej historii księżnej Diany. W serialu pojawi się Dodi Al-Fayed, partner zmarłej księżnej, który razem z nią zginął w wypadku w Paryżu w 1997 roku. Zagra go Khalid Abdalla ("Chłopiec z latawcem").

Zmieni się cała główna obsada serialu. Imelda Staunton ("Vera Drake") to nowa królowa Elżbieta II, Lesley Manville ("Mum") będzie grać księżniczkę Małgorzatę, a Jonathan Pryce ("Gra o tron") wcieli się w postać księcia Filipa. W obsadzie jest również m.in. Olivia Williams ("Odpowiednik") jako Camilla Parker-Bowles i Jonny Lee Miller ("Elementary") jako premier John Major. Pierwszą zapowiedź 5. sezonu "The Crown" znajdziecie tutaj, ale na nowe odcinki poczekamy jeszcze ponad rok.

The Crown – sezon 5 w listopadzie 2022 na Netfliksie

REKLAMA