Ben przeżył, bo reszta członków The Umbrella Academy zginęła? Fani mają nową teorię na temat 3. sezonu

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Na 3. sezon "The Umbrella Academy" jeszcze poczekamy, ale w sieci nie brakuje fanowskich teorii. Jedna z nich próbuje wyjaśnić, dlaczego Ben żyje w alternatywnej rzeczywistości.

Ekipa "The Umbrella Academy" zakończyła zdjęcia do 3. sezonu serialu w sierpniu tego roku. Finał 2. serii pozostawił nas z niezłym cliffhangerem, a w serwisie Screen Rant można znaleźć nową teorię na temat powrotu Bena (Justin H. Min) do żywych.

The Umbrella Academy sezon 3 – rodzeństwo nie żyje?

Jak wiemy, nasi bohaterowie trafili do alternatywnej rzeczywistości i znaleźli się w  The Sparrow Academy. Największym zaskoczeniem okazał się widok ich brata Bena, który jest nie tylko żywy, ale i wydaje się być zdecydowanie mniej przyjazny.

Do tej pory Ben był obecny w serialu jedynie dzięki Klausowi (Robert Sheehan), który posiada zdolność porozumiewania się ze zmarłymi. Ben był numerem 6 i zginął podczas jednej z akcji rodzeństwa. Nie zostało jednak wyjaśnione, co dokładnie się wydarzyło. Biorąc pod uwagę charakter bohatera, który dba o swoich bliskich nawet po śmierci, fani teoretyzują, że być może poświęcił dla nich swoje życie. Wydaje się także, że był on ulubieńcem założyciela The Umbrella Academy, sir Reginalda, który podczas pogrzebu nazwał resztę bohaterów "złymi ludźmi".

The Umbrella Academy sezon 3 Ben

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Dlaczego w alternatywnej rzeczywistości nie ma śladu po Vanyi (Elliot Page), Allison (Emmy Raver-Lampman), Lutherze (Tom Hopper), Diego (David Castañeda) oraz Numerze 5 (Aidan Gallagher)? Wydaje się, że świat, do którego trafili bohaterowie jest swego rodzaju odbiciem w krzywym zwierciadle. Skoro w ich świecie rodzeństwo żyje, a Ben zginął – czy to oznacza, że w nowej rzeczywistości to oni są martwi?

The Umbrella Academy – co wiemy o 3. sezonie

Twórcy nie chcą zdradzać wiele, ale poznaliśmy już tytuły odcinków 3. sezonu "The Umbrella Academy". W "Meet the Family" prawdopodobnie dokładniej zapoznamy się z członkami The Sparrow Academy, zaś odcinek "Marigold" ma mieć specjalne znaczenie dla fanów komiksowego pierwowzoru.

Pierwszy teaser wyjawił, że część akcji będzie rozgrywać się w hotelu Oblivion. W komiksach było to miejsce bez drogi ucieczki – w w serialu zapewne będzie podobnie

W 3. sezonie ponownie wystąpią Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher oraz Justin H. Min. Do obsady dołączyli m.in. Justin Cornwell ("I Am the Night") i Genesis Rodriguez ("The Fugitive"). Na nowe odcinki będziemy musieli poczekać do 2022 roku – dokładna data nie jest jeszcze znana.

Premiera 3. sezonu The Umbrella Academy w 2022 na Netfliksie

REKLAMA