Hope powróci do "Virgin River" w 4. sezonie? Nowe nagranie z planu sprawiło, że fani zwariowali z radości

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Hope była praktycznie nieobecna przez większość 3. sezonu "Virgin River". Fani zastanawiali się, czy bohaterka powróci do miasteczka, a nowe nagranie wskazuje na to, że tak właśnie będzie.

Kiedy Netflix ogłosił zamówienie na dwa kolejne sezony "Virgin River", nikt nie był szczególnie zaskoczony. Twórcy i obsada jasno sugerowali, że zobaczymy kontynuację – nie oznacza to jednak, że reakcja widzów nie była entuzjastyczna. Od razu zaczęły pojawiać się pytania dotyczące nowych odcinków. Wiele z nich miało związek z postacią Hope (Annette O'Toole).

Virgin River sezon 4 – zapowiedź powrotu Hope

Nieobecność bohaterki w 3. sezonie była spowodowana pandemicznymi komplikacjami. Annette O'Toole nie mogła przyjechać na plan zdjęciowy, dlatego wymyślono wyjazd Hope. Na instagramowym profilu serialu (via Cheat Sheet) pojawiło się nagranie z planu 4. sezonu, na którym aktorzy cieszą się z zamówienia kolejnych sezonów. Znajduje się wśród nich Annette O'Toole.

Fani w komentarzach nie kryją radości z powrotu Hope – jak widać, są zachwyceni powrotem bohaterki, za którą zdążyli się już stęsknić.

– TAK! Tam jest Hope! – pisze jeden z fanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @virginriverseries

Finał 3. sezonu "Virgin River" pozostawił widzów z niezłymi cliffahangerami. Jeden z nich dotyczył Hope – bohaterka uległa poważnemu wypadkowi i trafiła do szpitala. Fani zaczęli spekulować, że Hope umrze, ale showrunnerka serialu Sue Tenney zapewniła widzów, że ma wobec postaci konkretne plany – i nie zawierają one pogrzebu.

Co w takim razie czeka Hope? Bohaterka będzie dochodzić do siebie po trudnej operacji, ale będzie mogła liczyć na wsparcie ukochanego Doktorka (Tim Matheson). Tenney zasugerowała również, że Hope zakopie topór wojenny z Muriel (Teryl Rothery) i między kobietami nawiąże się nić przyjaźni. Przypomnijmy jej słowa:

– Doktorek, podobnie jak Jack, jest oddany i nie zamierza tego zmienić. Ale znacznie fajniejsza relacja to ta pomiędzy Muriel i Hope. Zaczyna się bardzo antagonistycznie. Ale w kategorii powoli rozkręcających się wątków, zobaczycie nadchodzące momenty, które otworzą tę relację. Fajnie jest brać wrogów i robić z nich przyjaciół.

Nieoficjalnie wiadomo, że zdjęcia do 4. sezonu "Virgin River" zakończą się pod koniec listopada. Netflix nie podał na razie daty premiery, ale najwcześniejsza możliwość to wiosna 2022 roku.

Virgin River jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA