Zdjęcia do 2. sezonu "Bridgertonów" zbliżają się do końca. Serialowa Penelope obiecuje, że będzie się działo

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Jeśli "Bridgertonowie" dostarczyli wam wielu emocji, to 2. sezon zapowiada się na prawdziwy rollercoaster. Nicola Coughlan zdradza, że czekają nas naprawdę dramatyczne chwile!

"Bridgertonowie" mają wrócić z 2. sezonem w 2022 roku i już pierwszy klip zasugerował, że nie zabraknie emocji. Czego możemy oczekiwać? Nicola Coughlan zdradziła co nieco na temat nowych odcinków.

Bridgertonowie sezon 2 – zdjęcia dobiegają końca

Serialowa Penelope w rozmowie z Radio Times zasugerowała, że zdjęcia do 2. sezonu "Bridgertonów" zbliżają się do końca. Podczas rozmowy, która miała miejsce 22 października, aktorka zdradziła, że kończy już kręcić wszystkie swoje sceny:

– Jestem teraz w ostatnim tygodniu kręcenia "Bridgertonów". Jestem dosłownie w drodze na plan... Kręcę teraz wszystkie te wielkie, ciężkie, dramatyczne rzeczy do finału, [i] kończę zdjęcia o 4:30 rano w sobotę.

Bridgertonowie sezon 2 nicola coughlan

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Ze słów gwiazdy wynika, że nie będziemy się nudzić:

– Dramaturgia bardzo się nasiliła. Jak mówię, kręcimy wszystkie te wielkie, dramatyczne sceny na koniec. Jest to wyczerpujące, ale bardzo satysfakcjonujące.

Bridgertonowie – Nicola Coughlan o 2. sezonie

W finale pierwszej serii okazało się, że to Penelope jest tajemniczą Lady Whistledown. Czy poznamy bohaterkę nieco lepiej? Nicola Coughlan obiecała, że tak właśnie będzie:

– Uważam, że można powiedzieć, że tak. I wiecie, ostatnie chwile pierwszego sezonu były zdecydowanie spojrzeniem na jej życie. Myślę, że w 2. sezonie można zobaczyć, jak [ona] robi to wszystko. Kiedy dostałam scenariusz do 2. sezonu, czułam się jak szczęściara – (...) oni po prostu dali [mi] tak wiele dobrych rzeczy.

Czy powinniśmy spodziewać się problemów związanych z podwójną tożsamością Penelope?

– Ona okłamywała dosłownie wszystkich w swoim życiu i myślę, że zobaczycie reperkusje tego i zobaczycie, że ona nie jest... – zawsze mówię, że trochę jak Britney Spears, ona to "nie dziewczyna, jeszcze nie kobieta". Ona zdecydowanie dojrzewa od pierwszej serii. Wydaje jej się – tak myślę – że jest o wiele bardziej światowa niż jest w rzeczywistości.

bridgertonowie sezon 2 nicola coughlan

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Jednym z pobocznych wątków w serialu było kiełkujące uczucie Penelope do Colina Bridgertona (Luke Newton). Aktorka zdradziła, że zobaczymy jak ta dwójka zbliża się do siebie. Nie zabraknie także scen jednego z ulubionego duetu widzów. Przyjaciółka Penelope, Eloise Bridgerton (Claudia Jessie) zadebiutuje na salonach, co będzie okazją do wielu wspólnych bali.

Co jeszcze nas czeka? Adjoa Andoh zapewniła, że będzie naprawdę gorąco. W 2. sezonie fabuła serialu skupi się wokół brata Daphne, Anthony'ego (Jonathan Bailey) i jego nowej miłości Kate Sharmy (Simone Ashley, "Sex Education"). Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Bridgertonowie – 2. sezon w 2022 roku na Netfliksie

REKLAMA