Aimee Lou Wood zdradza tajemnice "Sex Education". 4. sezon ma być znacznie doroślejszy niż poprzednie

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Edukacja seksualna od Netfliksa jeszcze się nie skończyła. "Sex Education" powróci, a Aimee Loud Wood zdradziła co nieco na temat tego, jaki będzie 4. sezon. Czego możemy się spodziewać?

Zaledwie tydzień po premierze 3. serii Netflix oficjalnie zamówił 4. sezon "Sex Education". Uczniowie Moordale Secondary powrócą i jak zapowiada serialowa Aimee, nowe odcinki będą utrzymane w poważniejszym klimacie.

Sex Education – 4. sezon będzie doroślejszy

Aimee Lou Wood udzieliła wywiadu dla Radio Times. Aktorka powiedziała, że nie może doczekać się dalszych losów swojej bohaterki, dlatego zapytała twórczynię "Sex Education", Laurie Nunn o szczegóły:

– Właściwie to trochę rozmawiałam z Laurie o niektórych wątkach, ponieważ jestem tak podekscytowana! Naprawdę chciałam wiedzieć, co stanie się z Aimee i wszystkimi innymi.

sex education sezon 4 aimee lou wood

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Twórczyni nie zdradziła szczegółów, ale jak zasugerowała Lou Wood, możemy spodziewać się innego niż do tej pory klimatu:

– Powiedziała mi kilka rzeczy i myślę, że to okaże się świetnie. To będzie naprawdę dziwne, bo oczywiście nie wiem, jak to się ułoży, bo Moordale już nie ma. To będzie zupełnie inny klimat niż do tej pory, ale prawdopodobnie w dobrym sensie, ponieważ myślę, że [bohaterowie] dorastają. Czuło się, że 3. sezon był o wiele bardziej dorosły i myślę, że to wrażenie jeszcze się pogłębi w sezonie czwartym.

W 3. sezonie mieliśmy do czynienia z istnym rollercoasterem. Liceum w Moordale zostało zamknięte, Otis (Asa Butterfield) i Maeve (Emma Mackey) wyznali sobie uczucia, ale dziewczyna wyjechała za granicę. Eric (Ncuti Gatwa) i Adam (Connor Swindells) zostali parą i zdążyli się rozstać, zaś w życiu Jean (Gillian Anderson) pojawiła się córeczka.

3. sezon pozostawił po sobie mnóstwo pytań. Kiedy poznamy na nie odpowiedzi? Tego dopiero się dowiemy. Na razie nie wiadomo, kiedy "Sex Education" powróci z nowymi odcinkami.

Sex Education jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA