Co nas czeka w premierze 6. sezonu "Riverdale"? Nowa power couple, powrót do korzeni i inne atrakcje

"Riverdale" (Fot. Netflix)

6. sezon "Riverdale" powróci już w listopadzie. Zapowiedzi sugerują, że będą to odcinki pełne nadnaturalnych wątków, a w sieci właśnie pojawił się opis premierowego odcinka.

6. sezon "Riverdale" zobaczymy już 17 listopada. W sieci pojawił się już zwiastun, który zapowiedział, że czeka nas naprawdę niezły rollecoaster, a na tym nie koniec.

Riverdale sezon 6 – co wydarzy się w 1. odcinku?

Jak donosi Comic Book, w sieci pojawił się oficjalny opis pierwszego odcinka 6. sezonu. Showrunner serialu Roberto Aguirre-Sacasa planuje premierę z przytupem. Nowy sezon rozpocznie pięcioodcinkowe wydarzenie o nazwie "Rivervale". 1. odcinek nosi tytuł "Chapter Ninety-Six: Welcome to Rivervale". Oto oficjalny opis:

Po eksplozji, którą zakończył się 5. sezon, zaczyna się nowy dzień w miasteczku RiverVALE, gdzie wszystko jest tak, jak być powinno. Veronica (Camila Mendes) i Reggie (Charles Melton) są teraz parą rządzącą miastem, podczas gdy Jughead (Cole Sprouse) i Tabitha (Erinn Westbrook) zamieszkują razem. Ale biorąc pod uwagę, że Cheryl (Madelaine Petsch) żąda powrotu do "starych obyczajów", spokój na pewno nie będzie trwać długo. I w jaki sposób Archie (KJ Apa) i Betty (Lili Reinhart) mogli przeżyć [wybuch]?.

riverdale sezon 6 premiera

"Riverdale" (Fot. Netflix)

Mieszkańcy Riverdale nie mogą narzekać na nudę i wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki także dostarczą sporej dawki emocji. Ze zwiastuna wynika, że zarówno Archie jak i Betty przeżyją zamach oraz zaczną poważnie myśleć o założeniu rodziny. Tabitha i Jughead dokonają tajemniczego odkrycia, zaś Veronica stawi czoła... samemu diabłu.

Wielu fanów z niecierpliwością czeka zwłaszcza na czwarty odcinek "The Witching Hour(s)", w którym pojawi się Kiernan Shipka jako Sabrina Spellman.  Z oficjalnego opisu odcinka z Sabriną wiemy, że czarownica pojawi się w miasteczku, by pomóc Cheryl z pewnym urokiem. Do tej pory bohaterom udało się wychodzić cało z wielu kłopotów – ale sam twórca poddał wątpliwość w to, że będzie tak i tym razem.

6. sezon Riverdale od 17 listopada na Netfliksie

REKLAMA