Zwiastun 6. sezonu "Riverdale" zapowiada Sabrinę, ciążę i samego diabła – zobaczcie, co jeszcze nas czeka

"Riverdale" (Fot. The CW)

Jeśli po kosmitach wydawało się, że w "Riverdale" dziwniej już być nie może – tym razem czekają na nas diabeł, Sabrina oraz duchy. Co jeszcze będzie w 6. sezonie? Zobaczcie zwiastun!

Przed chwilą oglądaliśmy finał 5. sezonu "Riverdale", ale nowe odcinki już niebawem. Premierę 6. sezon zobaczymy 17 listopada (tutaj znajdziecie pierwszą zapowiedź). Wiadomo już, że do miasteczka zawita Sabrina Spellman, o czym poinformowała sama Kiernan Shipka. Na tym jednak nie koniec atrakcji.

Riverdale sezon 6 – zobaczcie zwiastun 

6. sezon "Riverdale" rozpocznie się blokiem składającym się z pięciu odcinków. Zwiastun sugeruje, że jednym z głównych wątków nowych odcinków będzie magia oraz walka bohaterów z nadprzyrodzonymi siłami. Cheryl (Madelaine Petsch) zakłada własną szkołę na wzór spalonej na stosie przodkini, Abigail Blossom. Bohaterka przywołała rzuconą przez nią klątwę w finale 5. sezonu i wszystko wskazuje na to, że będzie mieć to ogromne konsekwencje dla całego Riverdale.

Co jeszcze widzimy? Romans Betty (Lili Reinhart) i Archiego (KJ Apa) będzie rozkwitać, słyszymy także rozmowę o potencjalnym dziecku. Tabitha (Erinn Westbrook) i Jughead (Cole Sprouse) dokonają tajemniczego odkrycia. Tymczasem Veronica (Camila Mendes) stawi czoła mężczyźnie, który ma być samym diabłem.

Na koniec pojawia się Sabrina we własnej osobie. Jak już wiemy, bohaterka po raz pierwszy pojawi się w 4. odcinku nowego sezonu, "The Witching Hour(s)", by pomóc Cheryl. Nie wiadomo, czy twórcy odniosą się do wydarzeń z finału "Chilling Adventures of Sabrina". Fakt, że Sabrina nie będzie już nastolatką, sugeruje, że od wydarzeń minęło kilka lat i czarownica odnalazła drogę do domu.

Obecnie trwają zdjęcia do 6. sezonu. Twórca serialu, Roberto Aguirre-Sacasa zdradził, że przed nami wielkie starcie dobra ze złem. Czy wszyscy wyjdą z tego żywi? Sam Aguirre-Sacasa poddał to w wątpliwość.

6. sezon Riverdale od 17 listopada na Netfliksie

REKLAMA