Czy w 4. sezonie "Stranger Things" zobaczymy brata Mai Hawke? Gwiazda komentuje plotki na ten temat

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

W 4. sezonie "Stranger Things" zobaczymy wiele nowych twarzy. Czy wśród nich znajdzie się również brat serialowej Robin? Maya Hawke odniosła się do pogłosek na ten temat.

Do obsady 4. sezonu "Stranger Things" dołączyło wielu aktorów, m.in. Amybeth McNulty znana z serialu "Ania, nie Anna". Na planie dostrzeżony też został młodszy brat Mai Hawke, Levon, co nakręciło serię plotek i domysłów. Czy rzeczywiście pojawi się on w serialu?

Stranger Things sezon 4: Maya Hawke dementuje plotki

Jak się okazuje, te przypuszczenia się nie sprawdziły, chyba że za występ możemy uznać pracę statysty w jednej scenie – w której może go nie być nawet widać. Maya Hawke powiedziała w rozmowie z Radio Times, że plotki nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością.

– Mój brat nie gra w serialu! On przyszedł mnie odwiedzić. COVID-owe obostrzenia były naprawdę surowe, czyli takie, jakie powinny być, więc jedynym sposobem, by mógł się pojawić na planie było ubranie się w strój statysty i zrobienie sobie testu na COVID.

stranger things sezon 4 Maya Hawke

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Gwiazda "Stranger Things" wyjaśniła, że cała sytuacja to zbieg okoliczności i nie ma mowy o żadnym nepotyzmie. W dniu, w którym Levon odwiedził siostrę na planie, w okolicy pojawili się również paparazzi, którzy zrobili mu zdjęcia.

– Tego dnia byli tam paparazzi, więc zrobili mu zdjęcia i zaraz [pojawiły się głosy], że nepotyzm znów atakuje. Ludzie, przestańcie! Nie ma go w serialu, ale potencjalnie zobaczycie go może raz, w jednym ujęciu. Więc internecie, uspokój się – skomentowała.

"Stranger Things" powróci dopiero w przyszłym roku, jednak wypowiedzi obsady wskazują na to, że jest na co czekać. Ostatnio Noah Schnapp, czyli serialowy Will określił 4. sezon jako "zaskakujący, romantyczny i porywający".

4. sezon Stranger Things w 2022 roku na Netfliksie

REKLAMA