Ania z Hawkins? Nowe twarze w 4. sezonie "Stranger Things", wśród nich Amybeth McNulty

"Ania, nie Anna" (Fot. Netflix)

Fani z niecierpliwością czekają na 4. sezon "Stranger Things", tymczasem twórcy zaprezentowali nowe twarze. Wśród nich znana z "Ani, nie Anny" Amybeth McNulty. Kogo zagra?

"Stranger Things" ma powrócić z 4. sezonem. Prace wydłużają się przez pandemię, jednak fani nie mogą narzekać na brak informacji. Do sieci trafił tajemniczy teaser oraz zdjęcia zza kulis sugerujące, że finał będzie naprawdę mroczny. Do obsady dołączyli nowi aktorzy – a wśród nich Amybeth McNulty, znana widzom z roli Ani Shirley. Kogo zagra?

Stranger Things sezon 4 – nowi bohaterowie

Z krótkich opisów nowych postaci wynika, że w 4. sezonie "Stranger Things" poznamy nową nauczycielkę oraz trójkę uczniów z liceum w Hawkins.

Amybeth McNulty ("Ania, nie Anna") zagra Vickie – lubianą i gadatliwą nerdkę z zespołu, która wpada w oko jednemu z naszych ukochanych bohaterów.

Myles Truitt ("Queen Sugar", "Black Mafia Family") zagra Patricka – gwiazdę koszykówki z Hawkins, który ma przyjaciół, talent i poukładane życie... dopóki szokujące wydarzenia nie sprawią, że wszystko wymknie mu się spod kontroli.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Stranger Things (@strangerthingstv)

Regina Ting Chen ("Queen of the South", "Falcon i Zimowy Żołnierz") zagra panią Kelly – lubianą pedagog szkolną, która bardzo troszczy się o swoich uczniów – szczególnie tych, którzy mają największe problemy.

Grace Van Dien ("Charlie mówi", "The Village") pojawi się jako Chrissy – cheerleaderka z liceum Hawkins i najpopularniejsza dziewczyna w szkole. Jednak pod pozornie idealną powierzchnią kryje się mroczny sekret.

Poprzednio poinformowano, że w 4. sezonie zobaczymy także Roberta Englunda (znanego z roli Freddiego Kruegera) jako pacjenta szpitala psychiatrycznego oraz Toma Wlaschinę ("Gra o tron"), który zagra jednego z porywaczy Hoppera. Nie ma jeszcze oficjalnych informacji, ale nowy sezon zobaczymy najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA