4. sezon "Virgin River" przedstawi nowego lekarza. Fani martwią się, co to oznacza dla uwielbianego Doktorka

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Ekipa "Virgin River" jest w trakcie prac nad serialem. 4. sezon przedstawi nam nowych bohaterów, w tym nowego lekarza. Czy to oznacza, że Doktorka czekają kolejne kłopoty ze zdrowiem?

"Virgin River" oficjalnie powróci i to nie z jednym, ale dwoma kolejnymi sezonami. Ekipa serialu właśnie kręci nowe odcinki, a fani chętnie spekulują na temat tego, co czeka mieszkańców urokliwego miasteczka. Tym razem na tapecie znalazł się Doktorek (Tim Matheson).

Virgin River sezon 4 – fani martwią się o Doktorka

Jak podaje Cheat Sheet, najnowsze teorie fanów krążą wokół postaci Vernona "Doktorka" Mullinsa. Burkliwy lekarz, pomimo początkowej szorstkości, na przestrzeni trzech sezonów stał się jednym z ulubieńców widzów. Jak w przypadku wszystkich mieszkańców Virgin River i on musi mierzyć się z przeciwnościami losu.

W 2. sezonie okazało się, że cierpi na chorobę, która powoli pozbawi go wzroku. W poprzedniej serii powiedział o swojej dolegliwości Mel (Alexandra Breckenridge) i zapowiedział, że sprowadzi do kliniki nowego lekarza.

Virgin River sezon 4

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Jak ostatnio podało TVLine, w 4. sezonie do stałej obsady dołączy dwójka nowych aktorów. Jednym z nich jest Mark Ghanimé ("Dziewczyny nad wyraz", "Helix"), który wcieli się w rolę doktora Camerona Hayeka. Przystojny lekarz ma wywołać poruszenie zwłaszcza wśród damskiej części społeczności. Fani serialu obawiają się, że pojawienie się postaci wskazuje na to, że stan Doktorka ulegnie gwałtownemu pogorszeniu.

W 4. sezonie zobaczymy również prawdopodobnego wnuka Doktorka, którego zagra Denny Cutler (Kai Bradbury, "Motherland: Salem"). Oficjalny opis zdradził, że chłopak skrywa pewną mroczną tajemnicę. O przeszłości samego Vernona także niewiele wiadomo, ale showrunnerka serialu Sue Tenney obiecała, że dowiemy się więcej.

– Nie mierzyliśmy się z przeszłością Doktorka. Poruszaliśmy tylko kwestię jego medycznej kariery. Otrzymacie odpowiedzi na wszystkie wasze pytania [na temat Doktorka] w 4. sezonie – powiedziała.

Zakończenie zdjęć do nowych odcinków planowane jest pod koniec listopada. Zobaczymy je na Netfliksie w przyszłym roku.

Virgin River jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA