Nowi bohaterowie w 4. sezonie "Virgin River". Przystojny lekarz i wnuk Doktorka nieźle namieszają

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Virgin River to małe miasteczko, ale nie ma w nim miejsca na nudę. W 4. sezonie poznamy nowych bohaterów i wszystko wskazuje na to, że wywołają zamieszanie w życiu mieszkańców.

Obecnie trwają prace nad nowymi odcinkami "Virgin River". Po tygodniach oczekiwania – i spekulacjach – Netflix w końcu potwierdził, że zostały zamówione dwa kolejne sezony. W życiu mieszkańców nie brakuje zawirowań, a twórcy właśnie ogłosili, że do Virgin River zawitają nowi bohaterowie.

Virgin River sezon 4 – nowi bohaterowie serialu

Jak podaje TVLine, w 4. sezonie do stałej obsady dołączy dwójka nowych aktorów. Pierwszego z nich poznaliśmy już w finałowym odcinku poprzedniej serii. Denny Cutler (Kai Bradbury, "Motherland: Salem") pojawił się w motelu Sue Ellen i obwieścił, że poszukuje swojego dziadka, którym podobno jest Doktorek.

[On] pojawia się w Virgin River, by nawiązać kontakt z dziadkiem, o którym niedawno się dowiedział. Ale Denny przybywa z mroczną tajemnicą – czytamy w oficjalnym opisie bohatera.

W miasteczku pojawi się również nowy lekarz. Mark Ghanimé ("Dziewczyny nad wyraz", "Helix") wcieli się w rolę doktora Camerona Hayeka. Błyskotliwy i przystojny mężczyzna, którego uśmiech "mógłby rozświetlić cały świat", wywoła poruszenie zwłaszcza wśród kobiecej społeczności miasteczka.

virgin river sezon 4

"Helix" (Fot. Syfy)

W 4. sezonie "Virgin River" ponownie wystąpią m.in. Alexandra Breckenridge (Mel), Martin Henderson (Jack), Tim Matheson (Doktorek), Zibby Allen (Brie), Colin Lawrance (Preacher) oraz Benjamin Hollingsworth (Brady). Na plan zdjęciowy powróciła również Annette O'Toole, nieobecna przez większość poprzedniego sezonu z powodu pandemicznych komplikacji. Cała obsada nagrała dla fanów filmik, na którym cieszą się z zamówienia nowych odcinków.

Kiedy zobaczymy kolejny sezon? "Virgin River" powróci najwcześniej wiosną przyszłego roku – obecnie trwają zdjęcia do nowych odcinków. Zakończenie prac planowane jest pod koniec listopada.

Virgin River jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA