Będziecie mogli poczuć się jak bohaterka "Seksu w wielkim mieście". Airbnb zaprasza do mieszkania Carrie

"Seks w wielkim mieście" (Fot. HBO)

Jeśli kiedykolwiek chcieliście poczuć się jak Carrie Bradshaw, teraz jest okazja. Airbnb wynajmie mieszkanie stworzone na wzór kultowego lokum bohaterki "Seksu w wielkim mieście".

"Seks w wielkim mieście" powróci już w grudniu w formie limitowanego serialu "And Just Like That...". W sieci nie brakuje nieoficjalnych fotek zza kulis, a fani zastanawiają się, czy kontynuacja dorówna urokowi oryginału. Tymczasem gwiazda serialu, Sarah Jessica Parker, wraz z Airbnb przygotowała pewną niespodziankę.

Seks w wielkim mieście – Airbnb wynajmie lokum Carrie

W ramach promocji serialu Sarah Jessica Parker nawiązała współpracę z Airbnb, serwisem internetowym, który umożliwia wynajem lokali od osób prywatnych. Na Instagramie serwisu pojawiło się ogłoszenie o możliwości wynajęcie mieszkania stworzonego na wzór kultowego lokum Carrie Bradshaw. Parę słów od siebie dodała także aktorka.

– I tak po prostu... Airbnb odtworzyło mieszkanie Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście". A ja współpracuję z nimi, by zaoferować szczęśliwym gościom nocleg. To cudowne znaleźć się w tak dobrze znanej przestrzeni – myślimy, że spodobają wam się pamiątki po Carrie, które znajdziecie porozrzucane po całym mieszkaniu. Więc idźcie zobaczyć, co wisi w tej szafie, spróbujcie swoich sił w pisaniu i koniecznie wypijcie Cosmo. Zajrzyjcie na Airbnb, by poznać wszystkie szczegóły. X, SJ – czytamy w jej wpisie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SJP (@sarahjessicaparker)

Jak podaje Airbnb, zapisy na wynajem mieszkania wystartują już 8 listopada. Zainteresowani będą musieli się jednak spieszyć, ponieważ oferta będzie dostępna jedynie przez dwa dni – 12 i 13 listopada. Poza wnętrzem, które wygląda jak wyjęte z serialu, zachęca również cena. Goście zapłacą jedynie 23 dolary za pobyt, co nawiązuje do liczby lat, które minęły od premiery pierwszego odcinka "Seksu w wielkim mieście".

"And Just Like That" zadebiutuje w grudniu. Tymczasem informator brytyjskiego tabloidu "Daily Mail" zdradził kilka sekretów na temat produkcji. Wśród rewelacji znajduje się m.in. informacja o 2. sezonie i zamknięciu wątku Samanthy.

Premiera And Just Like That... w grudniu na HBO

REKLAMA