Gdzie mieszkają Byersowie w 4. sezonie "Stranger Things"? Netflix sugeruje, że spotkamy się w Kalifornii

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Na temat 4. sezonu "Stranger Things" krąży dużo teorii, a oczekiwania podsycają wskazówki od obsady i w social mediach serialu. Nowy wpis sugeruje, gdzie pojadą Byersowie i Jedenastka.

"Stranger Things" powróci w 2022 roku, ale spragnieni informacji widzowie co jakiś czas mogą cieszyć się z nowych informacji. Ostatnio w jednym z teaserów odwiedziliśmy dom Creela, który wprowadzi do serialu więcej horroru. Tym razem zasugerowano, gdzie uda się rodzina Byersów oraz Jedenastka.

Stranger Things sezon 4 – akcja przeniesie się do Kalifornii?

Na oficjalnym koncie serialu na Twitterze (via Cheat Sheet) pojawiła się pocztówka z napisem "Pozdrowienia z Kalifornii". Grafika została dodana w ramach promocji Dnia Stranger Things, który ma mieć miejsce 6 listopada.

Fani uważają, że pocztówka sugeruje miejsce przeprowadzki Byersów i Jedenastki. Przypomnijmy – po dramatycznych wydarzeniach z finału 3. sezonu Joyce (Winona Ryder), Jedenastka (Millie Bobby Brown), Will (Noah Schnapp) oraz Jonathan (Charlie Heaton) opuścili Hawkins.

Jak zauważa Cheat Sheet, w czasach, w których dzieje się akcja serialu, koszty utrzymania w Kalifornii były dość wysokie – a rodzina Byersów nie należy do najzamożniejszych. Z drugiej strony, w przeszłości w ramach Dnia Stranger Things Netflix dzielił się m.in. wskazówkami, teaserami i tytułami odcinków.

Nie brakuje także delikatnych spoilerów ze strony obsady. Finn Wolfhard, serialowy Mike określił nowy sezon jako "przerażający", zaś David Harbour obiecuje, że 4. sezon połączy ze sobą wszystkie rozpoczęte wcześniej wątki.

4. sezon Stranger Things w 2022 roku na Netfliksie

REKLAMA