Nowe życie Jedenastki w teaserze "Stranger Things". Gdzie będą mieszkać Byersowie na początku 4. sezonu?

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Netflix wypuścił teaser 4. sezonu "Stranger Things", który potwierdził nową miejscówkę w serialu. Zobaczcie, dokąd wyjechali Byersowie i jak sobie radzi Jedenastka w nowej szkole.

6 listopada to Dzień Stranger Things, co oznacza, że w mediach społecznościowych Netfliksa pojawi się dziś seria newsów i spoilerów z 4. sezonu. Na początek mamy teaser z Jedenastką (Millie Bobby Brown) i jej nowym życiem w Kalifornii.

Stranger Things sezon 4 – witajcie w Kalifornii

Zapowiedź potwierdza, że to właśnie tam wyjechali Byersowie po wydarzeniach z finału 3. sezonu. Przypomnijmy, Łupieżca Umysłów został pokonany, portal na Drugą Stronę zamknięty, a Jim Hopper (David Harbour) uznany za zmarłego. My już wiemy, że to ostatnie nie jest prawdą, ale dla postaci z serialu nie jest to oczywiste.

W teaserze spotykamy Jedenastkę po sześciu miesiącach mieszkania w Kalifornii. Dziewczyna pisze do Mike'a (Finn Wolfhard), że nie może się już doczekać wiosennych ferii – a my widzimy, że jej nowe życie bynajmniej nie jest słoneczną bajką. Oprócz szkolnych scen pojawia się też akcja i sugestia, że czarne charaktery z laboratorium Hawkins powrócą, a my zagłębimy się bardziej w historię Nastki.

To kolejny już teaser 4. sezonu "Stranger Things" – z poprzednich dowiedzieliśmy się, że Hopper żyje i przebywa w Rosji, doktor Brenner powróci, a premiera nowych odcinków będzie miała miejsce w 2022 roku. Poznaliśmy także koszmarny dom Creela, który ma wnieść elementy klasycznego horroru do świata serialu.

W 4. sezonie "Stranger Things" do obsady dołączą liczni nowi aktorzy: Robert Englund (Freddy Krueger z "Koszmaru z ulicy Wiązów"), Tom Wlaschiha ("Gra o tron"), Amybeth McNulty ("Ania, nie Anna"), Myles Truitt ("Black Lightning"), Regina Ting Chen ("Królowa południa"), Grace Van Dien ("The Village"), Sherman Augustus ("Kraina bezprawia"), Mason Dye ("Bosch") i Nikola Djuricko ("Legends").

Wiadomo również, że Brett Gelman i Priah Ferguson – czyli dziennikarz od spisków Murray Bauman i Erica, młodsza siostra Lucasa – dostali awans do stałej obsady.

4. sezon Stranger Things w 2022 roku na Netfliksie

REKLAMA