Mapa "Stranger Things" sugeruje powrót Kali? Pojawiła się nowa teoria na temat 4. sezonu

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Na temat 4. sezonu "Stranger Things" nie brakuje dyskusji. W sieci krążą fanowskie teorie, a najnowsza z nich dotyczy mapy dodanej z okazji Dnia Stranger Things. Czy grafika sugeruje powrót Kali?

6 listopada miał miejsce Dzień Stranger Things. W sieci pojawiła się nowa zapowiedź 4. sezonu "Stranger Things", z której dowiedzieliśmy się, że Byersowie wraz z Jedenastką udali się do Kalifornii. Uwagę fanów przykuła także mapa obrazująca serialowy świat. Czy ukryto na niej wskazówkę dotyczącą fabuły 4. sezonu?

Stranger Things sezon 4 – mapa sugeruje powrót Kali?

Jeden z teaserów 4. sezonu zasugerował, że dowiemy się więcej o projekcie Indygo i przeszłości Jedenastki w Hawkins Lab. Nie zabrakło także głosów o tym, że ponownie zobaczymy postać Kali, która pojawiła się w 2. sezonie. Niektórzy internauci uważają, że teorię poparła grafika z mapą, wrzuconą z okazji Dnia Stranger Things.

Na grafice artysty Kyle'a Lamberta widoczne są miejscówki znane z serialu. Znajduje się tam oczywiście Hawkins, ale także Rosja i Kalifornia. Co ciekawe, można dostrzec też Chicago. Serwis CBR przypomina, że właśnie tam udała się Jedenastka (Millie Bobby Brown) w 2. sezonie, poszukując innych dzieciaków z Hawkins Lab. Może to oznaczać, że to nie koniec wątku Kali, "siostry" Jedenastki z czasów eksperymentów w labotorium, i że dziewczyna pojawi się w nowych odcinkach.

Czy teoria fanów się sprawdzi? Na odpowiedź jeszcze poczekamy – 4. sezon zobaczymy latem 2022 roku. Tymczasem Finn Wolfhard zdradził, że nie zabraknie elementów horroru, jak i komedii.

Premiera 4. sezon Stranger Things latem 2022 roku

REKLAMA