"And Just Like That..." ma polski tytuł i datę premiery. Zobaczcie zapowiedź nowego "Seksu w wielkim mieście"

"I tak po prostu" (Fot. HBO Max)

Czas na nowy rozdział "Seksu w wielkim mieście". Zobaczcie zapowiedź "And Just Like That..." – w polskiej wersji "I tak po prostu" – w której powracają Sarah Jessica Parker i spółka.

"I tak po prostu", czyli "Seks w wielkim mieście" w nowej odsłonie już za niecały miesiąc zagości na naszych ekranach. Składająca się z dwóch odcinków premiera serialu będzie miała miejsce 9 grudnia na HBO GO. Następne osiem nowych odcinków będzie można oglądać w kolejne czwartki po jednym odcinku.

I tak po prostu – Seks w wielkim mieście powraca

W 10-odcinkowej nowej odsłonie "Seksu w wielkim mieście" Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis ponownie wcielą się w postacie Carrie, Mirandy i Charlotte, które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce. Nie zobaczymy natomiast Kim Cattrall w roli Samanthy.

Teaser nie zdradza zbyt wiele z fabuły, ale całkiem dużo dowiedzieliśmy się już z wycieków z planu. Ostatnio pojawiły się zdjęcia Carrie z nowym chłopakiem, a także nieoficjalne informacje brytyjskiego "The Sun" o tym, co się stało z Samanthą.

Oprócz trójki odtwórczyń głównych ról na ekranie pojawią się m.in. Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Evan Handler, Sarita, Karen Pittman, Isaac Cole Powell, Brenda Vaccaro, Christopher Jackson, Sara Ramírez oraz Nicole Ari Parker, która jest typowana na "nową Samanthę". W serialu powróci również zmarły niedawno Willie Garson jako Stanford. Twórcą "I tak po prostu" jest Michael Patrick King, jeden z producentów oryginalnego "Seksu w wielkim mieście".

I tak po prostu – premiera 9 grudnia na HBO GO

REKLAMA