Mel z "Virgin River" czekają poważne problemy zdrowotne? Fani mają kolejną teorię przed 4. sezonem

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Śmierć męża, postrzelenie ukochanego oraz ciąża – czy w życiu Mel jest jeszcze miejsce na kolejny plot twist? Fani mają kolejną teorię dotyczącą tego, co może czekać bohaterkę w 4. sezonie.

Ekipa "Virgin River" właśnie kręci nowe odcinki. Kluczowe pytanie to kto jest ojcem dziecka Mel (Alexandra Breckenridge), ale na tym teorie widzów się nie kończą. Fani prześcigają się w spekulacjach na temat tego, co wydarzy się w kontynuacji. Czy życie bohaterki może skomplikować się jeszcze bardziej?

Virgin River sezon 4 – Mel poważnie zachoruje?

Ostatnio portal Cheat Sheet poinformował, że fani martwią się o Doktorka. W miasteczku pojawi się nowy lekarz i niektórzy sądzą, że oznacza to pogłębienie się kłopotów zdrowotnych bohatera, który nie będzie w stanie już sam prowadzić praktyki. Najnowsza teoria również dotyczy zdrowia – ale tym razem chodzi o Mel.

Według jednego z  użytkowników Reddita (via Express) w 3. sezonie "Virgin River" umieszczona została wskazówka dotycząca dalszych losów Mel. Czy przyjazd nowego lekarza, Camerona Hayeka (Mark Ghanimé, "Dziewczyny nad wyraz", "Helix"), oznacza także kłopoty dla głównej bohaterki?

– Ciekawe, czy Mel napotka jakiś zagrażający życiu problem zdrowotny. Zapowiedź tego była już pod koniec 3. sezonu, kiedy Jack porównał swoje uczucia do niej do tego, co Doktorek czuł kiedy Hope była w szpitalu – czytamy.

virgin river sezon 4

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Przypomnijmy – przed przyjazdem do Virgin River Mel straciła dziecko, którego długo oczekiwała razem ze zmarłym mężem. Czy problemy zdrowotne pielęgniarki będą dotyczyć ciąży? Niektórzy uważają, że byłby to interesujący twist.

– Jakieś kłopoty zdrowotne Mel mogłyby być interesujące, a zwłaszcza zobaczenie, jak zareaguje na to Jack. Po tym cliffhangerze nie wyobrażam sobie, żeby byli "normalną" parą – napisał inny użytkownik.

Większość osób ma jednak zdecydowaną nadzieję, że Jacka (Martin Henderson) i Mel czeka szczęśliwe zakończenie. Sama showrunnerka serialu, Sue Tenney przyznała, że kiedyś w serialu usłyszymy weselne dzwony. Na to jednak jeszcze poczekamy. 4. sezon "Virgin River" zobaczymy najwcześniej na wiosnę 2022 roku. Serial otrzymał także zamówienie na 5. serię.

3. sezon Virgin River jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA