Czym zaskoczy nas premiera 2. sezonu "Bridgertonów"? Serialowa Penelope widziała odcinek i jest zachwycona

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

"Bridgertonowie" powrócą z 2. sezonem w przyszłym roku. Nicola Coughlan, serialowa Penelope jest już po seansie pierwszego odcinka, a jej reakcja zapowiada coś naprawdę obiecującego.

"Bridgertonowie"  to zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali. Niedawno pisaliśmy, że zdjęcia do 2. sezonu dobiegły końca. Nowy wpis Nicoli Coughlan zasugerował, że premiera powali nas na kolana.

Bridgertonowie sezon 2: Nicola Coughlan o premierze

Jak podaje serwis Screen Rant, wcielająca się w rolę Penelope Nicola Coughlan, podzieliła się z fanami szybką opinią na temat premierowego odcinka 2. sezonu serialu. Obsada zebrała się w Londynie, by wspólnie obejrzeć zmontowany materiał.

– Przyjechałam do Londynu spotkać się z tymi łobuzami i zobaczyć pierwszy odcinek 2. sezonu. Spoiler – jest, k***a, genialny – napisała aktorka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nicola Coughlan (@nicolacoughlan)

Na zdjęciu znajduje się m.in. Jonathan Bailey, który w serialu gra brata Daphne (Pheobe Dynevor), Anthony'ego. To właśnie on przejmie pałeczkę głównego bohatera. W 2. sezonie będziemy obserwować jego relację z Kate Sharmą, w którą wcieli się również widoczna na zdjęciu Simone Ashley.

2. sezon "Bridgertonów" został zapowiedziany na przyszły rok. Skoro premierowy odcinek jest gotowy, można spekulować, że prace w montażowni są już zaawansowane i jest szansa, że serial powróci w pierwszym kwartale 2022 roku.

A co czeka nas w kolejnych odcinkach? Pierwszy klip sugeruje, że emocji nie zabraknie. Tutaj znajdziecie wszystko o 2. sezonie "Bridgertonów".

Bridgertonowie – 2. sezon w 2022 roku na Netfliksie

REKLAMA