"Squid Game" to serial wszech czasów na Netfliksie. Na jego oglądanie poświęcono ponad 1,65 miliarda godzin

"Squid Game" (Fot. Netflix)

"Squid Game" zrobiło furorę, jakiej nikt się nie spodziewał. Serial pobił wszelkie rekordy popularności, a Netflix właśnie zdradził, ile czasu spędzono łącznie na oglądaniu koreańskiej produkcji.

Fala popularności "Squid Game" trwa i nic nie wskazuje na to, by miała się szybko zatrzymać. Z kolejnych danych wynika, że ten serial to bez wątpienia nr 1 w historii platformy Netflix. Ile czasu spędziliśmy na oglądaniu koreańskiej produkcji?

Squid Game – serial Netfliksa pobił kolejny rekord

Jak podaje Variety, Netflix zaczął publikować nowe rankingi oglądalności swoich programów, zarówno dla tytułów anglojęzycznych, jak i nieanglojęzycznych. Co tydzień będą ogłaszane rozszerzone listy top 10, w których podliczony ma być łączny czas oglądania seriali przez użytkowników serwisu.

squid game oglądalność

W tym momencie "Squid Game" prowadzi i to z ogromną przewagą – widzowie poświęcili na jego oglądanie w ciągu pierwszego miesiąca ponad 1,65 miliarda godzin. Dla porównania, najpopularniejszy anglojęzyczny serial, "Bridgertonowie", był oglądany przez 625 milionów godzin.

1,62 miliarda godzin to ponad 182 tysięcy lat poświęcone przez mieszkańców całego świata na oglądanie "Squid Game". Warto dodać, że to dane zebrane tylko i wyłącznie przez samego Netfliksa – żeby uzyskać pełny obraz, należałoby do tego doliczyć jeszcze wszelkiego rodzaju piractwo.

Ostatnio informowaliśmy, że "Squid Game" pod względem liczby obejrzeń materiałów na YouTube pobiło nawet "Grę o tron". Twórca serialu poinformował, że rozpoczął już prace nad kontynuacją. Poprzeczka jest zawieszona naprawdę wysoko, ale Hwang Dong-hyuk obiecał, że 2. sezon powali nas na kolana.

Squid Game jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA