"Emily w Paryżu" – zobaczcie zwiastun 2. sezonu. Lily Collins romansuje i podbija stolicę Francji na skuterze

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Już zimą przeniesiemy się do Francji wraz z 2. sezonem "Emily w Paryżu". Rewia mody, kolejne miłosne komplikacje i jeszcze więcej. Zobaczcie oficjalny zwiastun i plakat komedii od Netfliksa.

"Emily w Paryżu" zadebiutowała na Netfliksie w październiku ubiegłego roku. Komedia z miejsca zyskała popularność, a serial wróci z 2. sezonem już 22 grudnia. Co tym razem czeka tytułową bohaterkę?

Emily w Paryżu sezon 2 – pełny zwiastun serialu

Emily (Lily Collins) będzie musiała zmierzyć się z konsekwencjami upojnej nocy z Gabrielem (Lucas Bravo). Przystojny sąsiad to równocześnie były chłopak jej koleżanki Cami (Camille Razat), która wkrótce zacznie się zastanawiać, dlaczego jej eks jednak postanowił zostać w Paryżu. Na tym miłosne komplikacje się nie skończą. Już niebawem w życiu bohaterki pojawi się czarujący – i cyniczny – Alfie (Lucien Laviscount, "Katy Keene").

Do obsady dołączyli także Jeremy O. Harris ("Slave Play"), który zagra Gregory'ego Elliotta Dupree, ikonicznego projektanta i byłego protegowanego Pierre'a Cadaulta (Jean-Christophe Bouvet) oraz Arnaud Binard, który wcieli się w postać Laurenta G, czarującego i towarzyskiego właściciela popularnego klubu nocnego w Saint-Tropez.

W 2. sezonie ponownie wystąpią m.in. Philippine Leroy-Beaulieu jako Sylvie, Ashley Park jako Mindy, Samuel Arnold jako Julian, Bruno Gouery jako Luke i William Abadie jako Antoine Lambert.

Lily Collins, która jest również producentką serialu, zapowiedziała, że w 2. sezonie czekają nas pewne zmiany. Nowy sezon ma być dojrzalszy i bardziej różnorodny niż poprzedni, a Emily zacznie bardziej asymilować się z miastem i uczyć się języka francuskiego. Tutaj znajdziecie wszystko o 2. sezonie "Emily w Paryżu".

2. sezon Emily w Paryżu od 22 grudnia na Netfliksie

emily w paryżu sezon 2 zwiastun

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

REKLAMA