Omar Sy pozuje na tle Paryża i szykuje kolejny skok. Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu "Lupina"

"Lupin" (Fot. Netflix)

Jeśli tęskniliście za czarującym złodziejem, mamy dobrą wiadomość. Omar Sy poinformował, że ruszyły prace na planie kolejnego sezonu "Lupina" i podzielił się fotką na tle Paryża.

"Lupin" to współczesna adaptacja francuskiej serii książek, zaliczanej do klasyki kryminału – bohaterem serialu Netfliksa jest jednak nie słynny złodziej Arsène Lupin, tylko jego miłośnik i godny naśladowca Assane Diop. Gwiazda serialu Omar Sy poinformował, że prace na planie nowych odcinków właśnie ruszyły.

Lupin sezon 3 – Omar Sy ogłasza początek zdjęć

Omar Sy w maju potwierdził, że trwają prace nad 3. sezonem. Tym razem aktor wrzucił na swojego Twittera fotkę na tle Paryża, informując, że ekipa właśnie rozpoczyna kręcenie zdjęć do nowych odcinków.

– Dobrze być w domu. 3. sezon "Lupina" już w produkcji – podpisał zdjęcie.

Na razie niewiele wiadomo o nowym sezonie. Pojawiły się plotki, że w serialu pojawi się Sherlock Holmes. W książkowym pierwowzorze, autor Maurice Leblanc, wykorzystał postać brytyjskiego detektywa w swoich powieściach, pomimo braku praw autorskich. Sherlock pojawił się jako Herlock Sholmes. Możliwe, że twórcy zdecydują się na podobny zabieg, ale nic nie zostało potwierdzone.

"Lupin" znajduje się w dziesiątce najpopularniejszych nieanglojęzycznych seriali Netfliksa. Według najnowszych danych widzowie spędzili łącznie 317 milionów godzin na jego oglądaniu – zobaczcie całą listę, którą oczywiście wygrywa "Squid Game".

3. sezon na razie nie ma daty premiery, ale prawdopodobnie obejrzymy go w przyszłym roku na Netfliksie.

Serial Lupin jest dostępny w serwisie Netflix

REKLAMA