To już koniec prac na planie 2. sezonu "Bridgertonów". Showrunner podzielił się uroczą fotką z nową parą

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Po miesiącach zdjęć i przerw spowodowanych pandemią, ekipa "Bridgertonów" oficjalnie zakończyła prace na planie 2. sezonu serialu. Co do powiedzenia ma showrunner serialu?

"Bridgertonowie" powrócą w przyszłym roku, a prace na planie zdjęciowym 2. sezonu właśnie dobiegły końca. Poinformował o tym sam showrunner serialu, Chirs van Dusen. Jak zapowiada, będzie się działo!

Bridgertonowie sezon 2 – koniec zdjęć do serialu 

Chris van Dusen dodał na Twittera nowe zdjęcie. Razem z nim pozują Jonathan Bailey i Ashley Simone, którzy jako Anthony Bridgerton i Kate Sharma mają podbić nasze serca w 2. sezonie.

– To już koniec zdjęć do 2. sezonu! Jestem dumny z obsady i ekipy, która dawała z siebie wszystko każdego dnia w pracy w tym wymagającym roku. A ta dwójka ze mną na tym zdjęciu. Słowa to za mało. Nadchodzimy w 2022 roku!

Ostatnio Nicola Coughlan, serialowa Penelope zdradziła, że widziała już pierwszy odcinek 2. sezonu – i jak zapewniła, jest zachwycona. Można spekulować, że prace nad montażem są już zaawansowane i "Bridgertonowie" powrócą na początku przyszłego roku. Tutaj znajdziecie wszystko o 2. sezonie "Bridgertonów".

Bridgertonowie – 2. sezon w 2022 roku na Netfliksie

REKLAMA