Geralt i Yennefer znowu razem! Na Netfliksie możecie zobaczyć nowe fotki promujące 2. sezon "Wiedźmina"

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

2. sezon "Wiedźmina" zbliża się wielkimi krokami. Kampania promocyjna ruszyła pełną parą, a fani zauważyli, że Netflix wypuścił kilka różnych wariantów nowych zdjęć.

"Wiedźmin" powróci 17 grudnia. Otrzymaliśmy już zwiastun 2. sezonu, ale na tym materiały promocyjne się nie kończą. Jak zauważył fanowski serwis Redanian Intelligence, na jednym z nich widać ponowne spotkanie Geralta (Henry Cavill) i Yennefer (Anya Chalotra).

Wiedźmin sezon 2 – Geralt i Yennefer znowu razem

Kiedy wejdziecie w zakładkę serialu na Netfliksie, znajdziecie tam materiały promujące nadchodzący sezon. Istnieje kilka różnych wersji zapowiedzi, wyświetlanych losowo. Poza bliskim momentem wiedźmina i Yen możecie zobaczyć także m.in. Ciri (Freya Allan) z Geraltem.

Nowe zdjęcia promujące 2. sezon "Wiedźmina" z Geraltem i Yennefer. Każdemu wyświetla się coś innego. Podzielcie się swoimi! – zachęca Redanian Intelligence.

Z oficjalnego opisu 2. sezonu wiemy, że Geralt będzie przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden. Wiedźmin wraz z księżniczką Cirillą uda się do domu swojego dzieciństwa Kaer Morhen, gdzie będzie szkolić Ciri w walce.

Nowe zdjęcie z 2. sezonu "Wiedźmina" sugeruje, że Geralt i Yennefer nie będą rozdzieleni przez cały sezon. Na tym nie koniec romansów w serialu – z plotek wynika, że zobaczymy także romans Geralta z Triss, czyli wątek znany fanom gier.

Wiedźmin sezon 2 – premiera 17 grudnia na Netfliksie

REKLAMA