"Outlander" – zobaczcie odświeżoną czołówkę serialu. Co czeka Jamiego i Claire w burzliwym 6. sezonie?

"Outlander" (Fot. Starz)

"Outlander" powróci z 6. sezonem w marcu przyszłego roku. Na osłodę kolejnych miesięcy czekania stacja Starz ma pewną niespodziankę. W sieci pojawiła się nowa, klimatyczna czołówka.

"Outlander" powróci 6 marca, a premierowy odcinek zobaczymy w Polsce prawdopodobnie dzień później. Dla stęsknionych za naszą ulubioną parą i klimatem serialu stacja Starz opublikowała nową czołówkę.

Outlander sezon 6 – nowa czołówka serialu

Tak jak w poprzednich odsłonach, piosenką przewodnią jest "The Skye Boat Song", która została nagrana w nowej wersji. Powracają elementy, które były tu od zawsze, jak tancerki czy nogi uciekającej Claire. Ale też nie brakuje migawek z nowych odcinków, zapowiadających trudne czasy, które czekają Fraserów. Fraser's Ridge jest bardziej rozbudowane, niż widzieliśmy ostatnio, bohaterowie ćwiczą strzelanie, jeżdżą konno czy uciekają w pośpiechu, ale też podziwiają fantastyczne widoki.

Nowa seria oparta będzie o powieść "Tchnienie śniegu i popiołu" Diany Gabaldon. Zwiastun zapowiada, że to koniec spokoju we Fraser's Ridge. Claire (Caitriona Balfe) będzie prześladować widmo napaści z minionego sezonu, w miasteczku pojawi się też rodzina Christie. Przyjazd Toma (Mark Lewis Jones) wraz z synem Allanem (Alexander Vlahos) i córką Malvą (Jessica Reynolds) wystawi na prawdziwą próbą uczucia głównych bohaterów. W literackim pierwowzorze Malva ogłosiła, że jest w ciąży i przysięgała, że to Jamie (Sam Heughan) jest ojcem dziecka.

Wiadomo już, że powstanie 7. sezon, a ostatnio Caitriona Balfe zasugerowała, że na tym się nie skończy. Tutaj znajdziecie wszystko o 6. sezonie "Outlandera".

Outlander sezon 6 – premiera 7 marca na Netfliksie

REKLAMA