Sarah Drew miała koszmary po kręceniu tego odcinka "Chirurgów". Chodzi o mocną końcówkę 6. sezonu

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Chirurdzy" to serial obfitujący w dramatyczne wydarzenia. Kręcenie niektórych scen sprawiło, że aktorzy mieli problemy w prawdziwym życiu. Sarah Drew wyznała, że przeżyła piekło.

"Chirurdzy" dostarczają emocji nie tylko widzom, ale i obsadzie. Sarah Drew, czyli serialowa April opowiedziała o swoich przeżyciach na planie serialu.

Chirurdzy – Sarah Drew o mocnym finale 6. sezonu 

We wrześniu została wydana nieautoryzowana książka o kulisach "Chirurgów". "How to Save a Life: The Inside Story of Grey’s Anatomy" zostało napisane przez dziennikarkę Lynette Rice. Jak podaje portal Insider, Sarah Drew powiedziała w rozmowie z autorką, że po kręceniu finału 6. sezonu przeżyła prawdziwą traumę.

Mowa o podwójnym odcinku "Sanctuary" i "Death and All His Friends", kiedy to dochodzi do strzelaniny. Zrozpaczony po stracie żony Gary Clark (Michael O'Neill) przychodzi do szpitala z bronią, chcąc zemścić się na lekarzach. Strzela do Reed Adamson i Alexa Kareva, a potem także do Dereka Shepherda. April znajduje w szafie martwą przyjaciółkę, a następnie sama staje oko w oko z napastnikiem, błagając go o litość.

– Podczas kręcenia miałam koszmary i ataki paniki, nawet przez kilka dni po tym, jak skończyliśmy. To było bardzo intensywne i przerażające, i trudne – udać się w takie miejsca, a następnie zostawić je przed drzwiami, wrócić do domu i myśleć sobie, że nic mi jest. Nikt nie próbuje mnie zabić, nie patrzyłam, jak umiera moja najlepsza przyjaciółka, nie zostałam pokryta jej krwią – powiedziała aktorka.

chirurdzy sarah drew

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Na to, że na planie "Chirurgów" nie zawsze było kolorowo wskazuje również inny fragment książki Rice. To właśnie ona ujawniła, że Patrick Dempsey terroryzował swoim zachowaniem całą ekipę i to dlatego postać Dereka Sheparda została uśmiercona.

Obecnie trwa emisja 18. sezonu "Chirurgów". Czy będzie to już finałowy sezon? Pomysłów na zakończenie "Chirurgów"  nie brakuje, ale nic nie zostało oficjalnie potwierdzone.

Chirurdzy sezon 18 – polska premiera 8 grudnia na FOX

REKLAMA