Jak skończą się "Chirurdzy"? Showrunnerka przyznaje, że co roku ma inny pomysł na zakończenie

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Chirurdzy" to prawdziwy tasiemiec. Obecnie emitowany jest 18. sezon i fani zastanawiają się, czy koniec jest już bliski. Jak się okazuje – pomysłów na zakończenie nie brakuje.

"Chirurdzy" to jeden z najdłużej emitowanych seriali telewizji ABC. Nie brakuje podejrzeń, że 18. sezon będzie już ostatnim. Pomimo upływu czasu, produkcja cieszy się popularnością i twórcy, a przede wszystkim stacja nie chcą go jeszcze kończyć. Showrunnerka serialu, Krista Vernoff przyznała jednak, że pomysłów na zakończenie nie brakuje.

Chirurdzy – pomysły na zakończenie się zmieniają

Krista Vernoff wzięła udział w podkaście At Home with the Creative Coalition (via CBR). Showrunnerka wypowiedziała się na temat potencjalnego zakończenia:

– Mam coś, co jest w mojej głowie. I to się zmienia. Miałam kilka pomysłów, które dojrzewały podczas pierwszych siedmiu sezonów. Zwykle szłam z pomysłami do Shondy [Rhimes], a ona mówiła, że to jest pomysł na sezon 8. W tym sensie, że to pomysł na ostatni sezon serialu. A teraz wyszliśmy tak daleko poza 8. sezon, jesteśmy już w trakcie sezonu 18.

Chirurdzy zakończenie

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Czy 18. sezon "Chirurgów" będzie już ostatnim? Nic nie zostało potwierdzone, ale Vernoff powiedziała, że nigdy nie wie, czy właśnie pisze finałowe odcinki.

– Tak więc mój pomysł na to, gdzie bohaterowie skończą, zmienia się co roku. Każdego roku nigdy nie wiem, czy nie piszę ostatniego sezonu serialu, dosłownie. Co roku mam nowe pomysły. Gdybyśmy zakończyli go w tym roku, co by to było?

Główna gwiazda serialu, Ellen Pompeo nie ukrywa, że jest już zmęczona pracą przy "Chirurgach". Aktorka zdradziła, że rzeczywiście ten rok może być dla "Chirurgów" ostatni i przyznała nawet, że poważnie myśli nad rezygnacją z aktorstwa. Szefowie stacji ABC z kolei powtarzają, że są zainteresowani kontynuacją – ale tylko pod warunkiem, że Ellen Pompeo i Shonda Rhimes będą chciały dalej tworzyć serial.

REKLAMA